Parama studentams

Studentai nuolat domisi, kokias galimybes siūlo Šiaulių valstybinė kolegija norintiems gauti lengvatų studijoms, kokios sąlygos ir kur kreiptis dėl finansinės bei socialinės paramos.

Esate girdėję apie socialines stipendijas, valstybės remiamas paskolas, finansinę pagalbą studijų laikotarpiu? Išsamią informaciją apie finansinę paramą (socialines stipendijas, valstybės remiamas paskolas, finansinę pagalbą neįgaliesiems, studijų stipendijas, studijų kainos kompensavimą ir kitas valstybės paramos formas) teikia Šiaulių valstybinės kolegijos Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrius: Centriniai rūmai, Aušros al. 40, II aukštas, 201 kab., Tel. (8 41) 52 37 69, el. p. studijuskyrius@svako.lt. Išsami informacija apie įvairias paramos studentams formas pateikta ir Valstybinio studijų fondo interneto svetainėje

Europos Sąjungos paramos studentų su negalia studijoms skyrimą kuruoja Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyriaus koordinatorė Guoda Kačinskaitė, el. p. g.kacinskaite@svako.lt, tel. (8 41) 43 37 93, mob. 8 671 94 392 (Centriniai rūmai, Aušros al. 40, II aukštas, 206 kab.)

Stipendijų skyrimą – skatinamųjų už studijų rezultatus ir vienkartinių – administruoja fakultetų dekanatų administracija – Verslo ir technologijų fakulteto, Sveikatos priežiūros fakulteto.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai taip pat gali pasinaudoti galimybe studijų laikotarpiu gyventi mūsų bendrabučiuose. Dėl vietos skyrimo kreipkitės į bendrabučio valdytoją Paulių Ščipoką: tel.: (8 41) 43 74 02, mob. 8 611 15 057, el. p. bendrabutis@svako.lt.

Daugiau informacijos apie paramos studentams sąlygas galite rasti mūsų interneto svetainėje:

Stipendijos

Paskolos

Finansinė pagalba neįgaliesiems

Kreipkitės drąsiai, esame pasiruošę padėti ir atsakyti į jums, esami ir būsimi studentai, rūpimus klausimus.

Skambinkite ir rašykite, užeikite ir klauskite.