Bendrabučiai

Svarbi informacija ŠVK bendrabučių gyventojams!

Studentams, kurie vasarą nori likti ŠVK bendrabučiuose ir (ar) planuoja gyventi bendrabučiuose ateinančiais mokslo metais, rekomenduojame atkreipti dėmesį į skelbiamą informaciją.

Studentai, norintys gyventi Šiaulių valstybinės kolegijos bendrabučiuose nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. gegužės 31 d., turėtų iki 2020 m. birželio 15 d. apie tai pranešti el. laišku bendrabučio valdytojui bendrabutis@svako.lt.

Laiške būtina nurodyti šią informaciją:
Vardą
Pavardę
Studijų programą ir kursą
Bendrabučio ir kambario numerį (jei gyvenote)

Studentų, norinčių gyventi bendrabutyje 2020–2021 mokslo metais, prašome iki 2020 m. birželio 15 d. sumokėti rezervacijos mokestį (55 Eur). Pinigai bus įskaičiuoti į rugsėjo mėnesio nuomos mokestį.

Kontaktai

Laisvų vietų bendrabučiuose yra, kreipkitės!

Bendrabučio valdytojas – Paulius Ščipokas
M. K. Čiurlionio g. 20, Šiauliai
Mob. 8 611 15 057
El. p. bendrabutis@svako.lt


Apie bendrabučius

Šiaulių valstybinė kolegija turi du bendrabučius – M. K. Čiurlionio g. 18 ir M. K. Čiurlionio g. 20. Vienas bendrabutis atnaujintas 2015-aisiais, antrasis renovuotas 2017 metais. Kiekviename aukšte yra virtuvės ir dušai. Kambariai dviviečiai ir triviečiai, visuose kambariuose yra šaldytuvai ir mikrobangų krosnelės. Veikia nemokama skalbykla, visi studentai gali sportuoti treniruoklių salėje, žaisti stalo tenisą, biliardą. Lauke studentų patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Gyventojų saugumą visą parą užtikrina vaizdo stebėjimo ir įėjimo kontrolės sistemos. Kolegijos bendrabučiuose vienu metu gali apsigyventi 364 studentai. Bendrabučių gyventojai privalo laikytis Šiaulių valstybinės kolegijos bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių.

Mėnesio mokestis – 55 Eur*  už vietą bendrabutyje. Pirmąją įmoką už gyvenimą bendrabutyje reikia sumokėti po Bendrabučio nuomos sutarties pasirašymo, iki rugsėjo 5 d.  Iki kiekvieno mėnesio 25 d. sumokamas mokestis už ateinantį mėnesį. Jeigu yra galimybė, galima mokėti už kelis mėnesius į priekį.

*Kolegijos studentai, turintys 0–25 proc. darbingumo lygį, atleidžiami nuo mokesčio už bendrabučio paslaugas. Kolegijos studentams, turintiems 30–55 proc. darbingumo lygį, mokestis už bendrabučio paslaugas mažinamas 50 proc.


Vietų bendrabučiuose skyrimo tvarka

Vieta Kolegijos bendrabutyje suteikiama nuolatinių studijų studentams (ištęstinių studijų studentams bendrabutis skiriamas sesijų metu), atsižvelgus į gyvenamąją vietą.
 
Suteikiant vietą bendrabutyje, pirmumas teikiamas našlaičiams, globotiniams, neįgaliesiems (patys neįgalieji arba abu tėvai ar vienas iš tėvų), asmenims iš daugiavaikių šeimų.
 
Nuolatinių studijų aukštesnių kursų studentai, pageidaujantys naujais mokslo metais gyventi bendrabučiuose, prašymus bendrabučio valdytojo vardu pateikia valdytojui kasmet iki balandžio 30 d.
 
 
 

Informacija kvitui pildyti:

Įmokos gavėjas: Šiaulių valstybinė kolegija
Įmonės kodas: 111968241
Įmokos gavėjo sąskaita: AB  „Šiaulių bankas“ sąskaita Nr. LT16 7180 0000 0014 1326
Banko kodas: 71800
Įmokos pavadinimas: Už bendrabutį
Tikslią įmokos sumą sužinosite pasirašydami nuomos sutartį.
Jei moka ne pats studentas, būtina nurodyti, už kurį asmenį sumokėta.
 

Svečių apgyvendinimas

^iaulių valstybinė kolegija taip pat siūlo apgyvendinimo paslaugas miesto centre. Svetingumo paslaugų centre (Tilžės g. 159) gali apsistoti ne tik į Kolegiją, bet ir į miestą ar regioną atvykę žmonės – turime 18 kambarių, kuriuose vienu metu gali gyventi 47 svečiai.
 
Prašome kreiptis į Svetingumo paslaugų centrą
Aušros al. 40, Šiauliai
Verslo ir technologijų fakulteto I rūmai
Tel. (8 41) 52 37 64, mob. 8 659 68 533
El. paštas jnn@svako.lt