Kodėl ŠVK?

Laisvė rinktis

Daugiau nei 20 studijų programų. Studijos vykdomos nuolatine ir ištęstine formomis. Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Galimybės

Praktikos sudaro apie trečdalį viso studijų laikotarpio, jos atliekamos įvairiose verslo, pramonės įmonėse, švietimo ir kultūros ar gydymo įstaigose, perspektyvūs studentai pakviečiami įsidarbinti jau praktikos metu. Naudodamiesi mainų programa „Erasmus+“ studentai studijuoja ir atlieka praktikas užsienio šalyse. Galima rinktis įvairią popaskaitinę veiklą – muzikos grupę „Studijozai“, įvairias sporto šakas, DofE apdovanojimų programą.

Pokyčiai

Atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius ir darbdavių pageidavimus, studijų programos nuolat naujinamos, tobulinamos. Studentai gali atrasti ir realizuoti save studentų mokslinėse draugijose, savanoriškos veiklos klube, Studentų atstovybės veikloje, dalyvaudami įvairiuose projektuose. 

Kokia studentų ir absolventų nuomonė?

lukas-vaiciulis-crop-2.jpg

Lukas Vaičiulis

Kineziterapija

Manau, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuoti verta, nes čia gali atrasti save, suprasti, ko nori iš gyvenimo ir kokia kryptimi tau geriausia eiti. Studijos ŠVK yra kokybiškos, tikslingos ir be galo įdomios. Jaunų dėstytojų kolektyvas leidžia atsiskleisti įvairiapusiškai, panaikinti stereotipines sienas tarp dėstytojo ir studento ir pagerinti studijų rezultatus. Pasirinkau studijas šioje aukštojoje mokykloje ir dėl praktiškų dalykų: galiu dažniau grįžti į namus ir turiu puikias sąlygas gyventi bendrabutyje. Studijuodamas galiu drąsiai pasakyti, jog džiaugiuosi pasirinkęs studijas ŠVK!

su-diplomu.jpg

Karolina Slizevičiūtė

Finansai

Šiaulių valstybinę kolegiją verta rinktis, nes čia tikrai susirasite naujų draugų. Kolegijoje laukia profesionalūs ir supratingi dėstytojai, mažiau kalbų ir daugiau darbų, t. y. mažiau knygų – daugiau praktikos, begalė įvairių užsiėmimų ir galimybė kasdien tobulėti, atrasti savo gyvenimo kelią.

dsc-1461-kopija_1.JPG

Nazaras Bezuško

Automobilių techninis eksploatavimas

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje man suteikė daug pozityvių akimirkų. Dėstytojai buvo tikrai kantrūs, negailėjo savo laiko, todėl daug išmokau. Labai patiko Kolegijos laboratorijos, naujausia įranga. Džiaugiuosi galėjęs praktinius įgūdžius įtvirtinti skirtingose praktikose. Miestas, kuriame studijuoji, nėra svarbus. Svarbiausios yra galimybės. Šiaulių valstybinėje kolegijoje turėjau tiek galimybių, kad nė karto nesigailėjau pasirinkęs studijas šioje aukštojoje mokykloje. Tikrai būčiau gailėjęsis, jei nebūčiau pabandęs čia studijuoti.

fb-img-1498477652819.jpg

Mindaugas Balsys

Statyba

Šią studijų programą pasirinkau dėl to, kad domino statybų sritis ir su ja susiję dalykai. Studijuodamas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, sukaupiau gausybę naujų žinių, nes čia dirba savo darbą išmanantys dėstytojai. Esu Studentų atstovybės narys. Kolegijoje tapau drąsesnis. Tiek merginoms, tiek vaikinams patariu rinktis Statybos studijų programą, nes ši specialybė tinka visiems. Tikrai nepasigailėsite!

rugile-strikoriute.jpg

Rugilė Strikoriūtė

Organizacijos komunikacija

Pirmieji metai Šiaulių valstybinėje kolegijoje manęs nenuvylė. DRĄSIAI galiu teigti, kad čia studijuoti VERTA! Kolegijoje laukia pažangios studijų programos, profesionalūs ir supratingi dėstytojai, kurie ilgainiui tampa draugais. Aišku, jei ieškai „sausos“ teorijos, jos nerasi – Šiaulių valstybinėje kolegijoje teorija neatsiejama nuo praktikos. Čia kiekvienas gali atrasti save, mokslus įmanoma suderinti su darbu ir studentišku gyvenimu, kurio malonumus būtina patirti, nes kitaip nebūsi studentas! Jei man iš naujo tektų rinktis aukštąją mokyklą, aš, be abejonės, rinkčiausi Organizacijos komunikacijos studijų programą Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

odeta-bendziute.jpeg

Odeta Bendžiūtė

Organizacijos komunikacija

Visada norėjau pabėgti studijuoti į Vilnių, bet likimas nusprendė taip, kad atsidūriau Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Praėjo vieneri studijų metai. Žinote ką? Nė kiek nesigailiu. Nesvarbu, kolegija ar universitetas, Šiauliai ar Vilnius. Visur reikia mokytis, visur yra gerų ir blogų dėstytojų, visur daugiau ar mažiau paskaitų. Reikia paties žmogaus pozityvaus nusiteikimo, tada visur bus gerai. Kodėl man patinka Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Aš užsibrėžiau tikslą ne vien studijuoti, bet ir iš kolegijos imti viską, ką tik galiu. Studijos – ne tik paskaitos, bet ir įdomūs renginiai, seminarai, konferencijos. Pačiai teko ne vieną renginį organizuoti. Džiaugiuosi dėstytojų noru padėti ir po paskaitų. Man, t. y. būsimai komunikacijos specialistei, tikriausiai labiausiai patinka, kad kiekvieną darbą reikia apsiginti prieš savo studijų programos kolegas – taip lavinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai, kurių man ateityje tikrai prireiks. Dėstytojai, paskaitų kokybė, įvairios veiklos, galimybės, praktikos, nauji draugai sudaro puikų Šiaulių valstybinės kolegijos įspūdį.

karolina-matelionyte-bps14.jpg

Karolina Matelionytė

Bendrosios praktikos slauga

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje išties žavi savo profesionalumu. Studijuojame daug įvairių, įdomių ir, žinoma, reikalingų dalykų. Dėstytojai puikiai išmano savo darbą, noriai dalijasi darbine patirtimi ir bendrauja su studentais be išankstinių nuostatų – tarsi lygūs su lygiais. Labai džiugu, kad studijų planai apima ne vien tik teorines paskaitas, praktinius užsiėmimus specialiai įrengtuose kabinetuose, bet ir labai daug – bene 1000 – praktinių valandų įvairiose įstaigose, pavyzdžiui, ligoninėse, poliklinikose. Yra sakoma, kad tikru specialistu tampama išdirbus 10 000 valandų, todėl ŠVK studentams suteikiamos pradinės valandos yra puiki pradžia tolimesnio tobulėjimo link. Negana to, studentai ne tik studijuoja, bet gali dalyvauti įvairiuose renginiuose, akcijose mieste ar visoje šalyje, įsitraukti į mokslinės draugijos ir kitų studentų klubų veiklas. Tai leidžia studentams realizuoti save ir suprasti, kad pasirinktos studijos ŠVK tikrai pateisino lūkesčius!

dsc-1843.JPG

Rūta Dikaitė

Kosmetologija

Kodėl verta studijuoti ŠVK? Labai paprastas atsakymas – todėl, kad ten gera! Todėl, kad ten puikūs dėstytojai, kurie tampa gerais draugais. Todėl, kad ten įgaunama daug praktinių įgūdžių ir tikrai praversiančių žinių, vyksta galybė seminarų aktualiomis temomis. Organizuojamos tarptautinės konferencijos, daug renginių studentams ir dėstytojams. Jau kolegijoje sutinkame savo būsimus klientus ar kolegas, nes turime ŠVK paslaugų centrą, kuriame mes, kosmetologės, semiamės žinių, dirbame su klientais ir tobuliname praktinius įgūdžius. ŠVK lyg antra šeima, su kuria bendraujame ne trejus metus, o visą gyvenimą.

laurynas-asmontas-kodel-svk.jpg

Laurynas Ašmontas

Multimedijos technologijos

Multimedijos technologijų studijas pasirinkau todėl, kad visuomet mėgau fotografuoti, domėjausi grafiniu dizainu, patiko leisti laiką prie kompiuterio. Pradėjęs studijuoti supratau, kad tai – mano darbo sritis. Su malonumu ėjau į paskaitas, kuriose sužinojau daug nauja apie kompiuterius, pagerinau grafinio dizaino įgūdžius, išmokau programuoti. Praktikos buvo įdomiausia studijų dalis. Man labai pasisekė, kad praktiką atlikau Šiaulių televizijoje, mažų tiražų spaustuvėje „Bruknė“. Ten mane priėmė šiltai, nenuobodžiavau, darbo buvo per akis. Patys geriausi dalykai – draugiškas kolektyvas, šiltas bendravimas. Šiuo metu dirbu reklamos įmonėje grafikos dizaineriu-maketuotoju. Kada nors norėčiau reklamas gaminti ir žymioms įmonėms. Su malonumu prisimenu studijas. Geriausias laikas buvo praleistas šokių kolektyve „Kolegos“, Studentų atstovybėje, bendrabutyje. Taip pat džiaugiuosi sutikęs daug nuostabių žmonių, kurie nuspalvino šiuos trejus metus įvairiausiomis spalvomis.

kodel-svk-olesia-kononenko.JPG

Olesia Kononenko

Informacijos valdymas

Prieš 10 metų baigiau Šiaulių valstybinę kolegiją, įgijau Įstaigų ir įmonių administravimo specialybę. Jau tada buvau sužavėta dėstytojų kompetencija, sudarytomis galimybėmis tobulėti. Nusprendusi pagilinti savo žinias, nedvejodama dar kartą pasirinkau ŠVK. Šiuo metu studijuoju Informacijos valdymą, esu grupės seniūnė. Vėl turiu galimybę teorines žinias pritaikyti praktiškai. Pagal programą Erasmus+ du mėnesius atlikau praktiką Latvijos kultūros koledže Rygoje. Įgijau neįkainojamos patirties, susipažinau su kolegėmis, dirbančiomis panašų darbą. Tikiuosi bendravimo ir bendradarbiavimo ateityje. Visiems siūlyčiau studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, nes tik čia kiekvienas gali įgyti ir žinių, ir visokeriopos patirties.

evelina-barzinskaite-kodel-svk.jpg

Evelina Barzinskaitė

Kosmetologija

Studijuodama Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete sukaupiau labai daug įvairios patirties. Tai ir studijų krypties praktikos, kurių buvo tikrai daug – to negali suteikti dauguma kitų aukštųjų mokyklų, ir nuostabūs, kompetentingi dėstytojai. Mūsų dėstytojai ne tik suteikia labai daug informacijos, bet taip pat yra ir nuoširdūs žmonės. Džiugu, kad ryšys tarp dėstytojo ir studento gali būti toks artimas!

daiva-valiunaite-2.jpg

Daiva Valiūnaitė

Įmonių ir įstaigų administravimas

Treji metai Šiaulių valstybinėje kolegijoje prabėgo nepastebimai greitai. Jau po pirmosios praktikos supratau, kad radau specialybę, kurios ir norėjau. Visos paskaitos buvo savaip naudingos ir įdomios. Jeigu vėl rinkčiausi, kur noriu studijuoti, nieko nekeisčiau. Per 3 studijų metus pamilau Šiaulių valstybinę kolegiją, jos bendruomenę, Šiaulius... Daug išmokau, turėjau daug galimybių save realizuoti ir tobulinti kvalifikaciją laisvu nuo studijų metu.

rokas-kineziterapija-svako.jpg

Rokas Pavilanskas

Kineziterapija

Nors ir esu iš kito Lietuvos kampelio, Šiaulių valstybinė kolegija man parodė, kad tai jokia problema. Geros gyvenimo sąlygos bendrabutyje leidžia jaustis čia kaip namie. Tie, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis, gali nemokamai sportuoti puikiai įrengtoje bendrabučio treniruoklių salėje. Mano nuomone, ŠVK studijuoti verta, nes studijų kokybė atitinka aukštųjų mokyklų šiuolaikiškumo standartus. Dėsto jauni ir kompetentingi dėstytojai, kurie yra kupini motyvacijos tave paversti geru specialistu. Mokymosi procesas yra labai įdomus, suteikiama galimybė susipažinti ir išmokti dirbti su pačia naujausia kineziterapijai skirta įranga. Studijuodamas čia, ne tik siekiu tapti geru kineziterapijos specialistu, bet ir ruošiuosi kitoms veikloms. Tam padeda įvairūs renginiai, konferencijos, Studentų atstovybė, kurioje atrandu vis daugiau savo privalumų, reikalingų vėlesniam gyvenimo etapui. Siūlyčiau kiekvienam apsvarstyti galimybę studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Čia yra sukurtos visos sąlygos tobulėti, mokytis ir realizuoti save.

studente-deimante-bps-2020-svako.jpg

Deimantė Molytė

Bendrosios praktikos slauga

Šiaulių valstybinė kolegija – dėmesio verta aukštoji mokykla. Bendrosios praktikos slaugos studijas pasirinkau ŠVK todėl, kad čia gavau valstybės finansuojamą vietą. Slauga, žmonių priežiūra yra mano pašaukimas! Visiškai nesigailiu, kad studijuoju Šiauliuose, nes iš visų dėstomų dalykų įgijau praktinių įgūdžių, sužinojau daug naujos informacijos, studijuojant ir bendraujant atsirado naujų draugų. Šiaulių valstybinę kolegiją rekomenduoju rinktis, jeigu norite patirti naujų nuotykių, daugiau sužinoti ir žengti svajonės link!

svako-erika-gamybos-ir-logistikos-vadyba-2020.jpg

Erika Giedrikaitė

Gamybos ir logistikos vadyba

Pasirinkau Šiaulių valstybinę kolegiją todėl, kad tik čia buvo mano svajonių studijų programa. Jau nuo 8 klasės žinojau, kad gyvenimą noriu sieti tik su vadyba ir logistika. Tiesa, iš pradžių labai dvejojau dėl pasirinkimo, nes visada galvojau, kad kolegijoje „nieko gero“. Tačiau dabar galiu tai paneigti! Man čia patinka viskas – dėstytojai, visi kiti žmonės, atmosfera, aplinka, draugiška kolegijos bendruomenė. Todėl drąsiai galiu teigti, kad studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje tikrai verta, nes gali ne tik realizuoti ir atrasti save, bet ir suprasti, ko nori iš gyvenimo ir kokia kryptimi tau reikia eiti. Atėjęs čia, pasiimk viską, ką duoda Kolegija. Tą stengiuosi daryti ir aš pati. Kolegijoje dirba profesionalūs dėstytojai, kurie perduoda ne tik teorijos žinias, bet ir praktines, iš savo patirties, iš gyvenimo, todėl mokytis tikrai įdomu. Na, o bijoti, kad nesusirasi draugų, tikrai neverta – draugiška kolegijos bendruomenė šiltai priima kiekvieną. Galėčiau įvardinti tik vieną Šiaulių valstybinės kolegijos trūkumą – studijų metai čia bėga žaibišku greičiu…

99424162-636190960313134-7416356399233368064-n.jpg

Laurynas Mikolaitis

Informacinių sistemų technologija

Studijomis ir jų kokybe Šiaulių valstybinėje kolegijoje esu patenkintas ir tiesiog sužavėtas. Čia galima įgyti daug praktinių žinių, pagilinti teorines žinias ir jas tinkamai pritaikyti. Kolegijoje mokytis įdomu. Dėstytojai visada mielai padeda, pataria, paskaitų metu išlaiko labai malonią atmosferą, todėl užsiėmimai neatsibosta ir neprailgsta. Jaučiu, kad ŠVK galiu save realizuoti ir išmokti daug naujų dalykų.

svk-agne-kuznecova.jpg

Agnė Kuznecova

Bendrosios praktikos slauga

Esu ne kartą girdėjusi, kad studijų metai būna įsimintiniausi gyvenime, tačiau tuo abejojau tol, kol pati neįsitikinau. Šiaulių valstybinę kolegiją pasirinkau paskatinta savo mokytojos. Dabar, nors po studijų jau praėjo ne vieneri metai, galiu drąsiai teigti, kad tai buvo GERIAUSIAS laikas. Laikas, kupinas tiek pakilimų, tiek nuosmukių, bet čia atradau Save! Kolegijoje baigiau Bendrosios praktikos slaugos studijų programą, studijų metu išryškėjo mano gebėjimai vadybos, renginių organizavimo srityse. Visa tai labai praverčia šiandieniniame darbe. Studijos čia atvėrė man plačią darbo rinką. Labai džiaugiuosi, kad iki šiol puikiai sutariame tiek su Sveikatos priežiūros fakulteto dekane Ginta Gerikaite, tiek su visa aukštosios mokyklos bendruomene. Noriu paskatinti esamus ir būsimus ŠVK studentus, kad kad jie būtų drąsūs ir iniciatyvūs, išnaudotų visas tobulėjimo galimybes!

evelina-gendroliute-crop.jpg

Evelina Gendroliūtė

Transporto logistikos technologijos

Studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje verta dėl kelių priežasčių: puiki studijų kokybė, didelis dėmesys skiriamas praktinėms užduotims, visada atsižvelgiama į studento poreikius.