Psichologinė pagalba studentams

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas psichologų konsultacijas.

– Individualios konsultacijos –
Registracija tel. 8 672 30 276 arba el. p. psichologai.siauliai@gmail.com.
Konsultuojama gyvai arba nuotoliniu būdu.

– Grupinės konsultacijos –
Registracija tel. 8 611 19 694.
Konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu.

Rūpinkitės savo emocine sveikata ir gerove!
Pageidaujantiems paslaugos teikiamos anonimiškai.

Šiaulių miesto studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos, jei patiria emocinių sunkumų, sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, atrodo, kad nėra išeities.

Psichologinė pagalba pravers paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, finansinių sunkumų, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis psichotropinėmis medžiagomis.

Daugiau informacijos apie Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro teikiamas psichologų paslaugas galite rasti ČIA.

Informaciją apie šią ir kitas paramos studentams formas teikia Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrius: centriniai kolegijos rūmai, Aušros al. 40, II aukštas, 201 kab. tel.: (8 41) 52 37 69, 8 618 23 958, el. p. studijuskyrius@svako.lt. Atkreipiame dėmesį, kad karantino laikotarpiu studentai konsultuojami nuotoliniu būdu.