Psichologinė pagalba studentams

Šiaulių miesto studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos, jei patiria emocinių sunkumų, sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, atrodo, kad nėra išeities.

Psichologinė pagalba pravers paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis psichotropinėmis medžiagomis.

Į psichologą galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais, bet ir klausimais, susijusiais su studijomis: laiko planavimu, efektyviu mokymusi, motyvacijos stoka, viešuoju kalbėjimu.

Kviečiame Šiaulių miesto studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas, kurios vyksta nuotoliniu būdu.

Kontaktai:

Psichologas Nerijus Ogintas
El. paštas nerijus.ogintas@lss.lt  
Tel. 8 684 72 257

Informaciją, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju, rasite ČIA..

Dėl psichologinės pagalbos ir materialinės paramos Šiaulių valstybinės kolegijos studentams kviečiame kreiptis į Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrių: el. p.: studijuskyrius@svako.lt, e.navicke@svako.lt, tel.: 8 618 23 958, 8 637 48 201.