Psichologinė pagalba studentams

Ar yra tekę jaustis taip, tarsi esi paskendęs savo mintyse? Lyg viskas erzina, sunku rasti sau vietos, atrodo, visko per daug ir nieko nebesinori? Tikime, kad su tokiomis būsenomis kasdienėje veikloje kartais susiduriame bene kiekvienas. Tačiau situacija nėra beviltiška – mes galime išmokti valdyti tokias situacijas, savo jausmus ir sumažinti stresą. Viena priemonių – tikslingos sąmoningumo meditacijos (angl. Mindfulness) praktikos.
Virtualaus susitikimo metu susipažinsime, kas yra sąmoningumo meditacija, kuo ji gali būti naudinga stresinėse, įtampą keliančiose situacijose bei praktiškai išbandysime jų veiksmingumą.

Užsiėmimą veda LiPSA narė, Sveikatos psichologijos magistro studentė Kristina Mozūraitytė.

Rekomenduojame pasirinkti tinkamiausią datą:

Laikas: birželio 25 d., 15:00-16:00 val.
Registracija: bit.ly/užsiėmimas_IV.
Birželio 24 d. užsiregistravę studentai į nurodytus el. paštus gaus nuorodą, skirtą prisijungti prie nuotolinio seminaro.

Laikas: birželio 30 d., 15:00-16:00 val.
Registracija: bit.ly/užsiėmimas_V.
Birželio 29 d. užsiregistravę studentai į nurodytus el. paštus gaus nuorodą, skirtą prisijungti prie nuotolinio seminaro.

Užsiėmimai vyks Microsoft Teams programoje.

Primename, kad iki birželio 30 d. studentai gali gauti nemokamą individualią psichologinę pagalbą.
Daugiau informacijos: bit.ly/psichologinė_pagalba_studentams.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansuojamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Dėl psichologinės pagalbos ir materialinės paramos Šiaulių valstybinės kolegijos studentams kviečiame kreiptis į Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrių: el. p.: studijuskyrius@svako.lt, e.navicke@svako.lt, tel.: 8 618 23 958, 8 637 48 201.

 


 

Šiaulių miesto studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos, jei patiria emocinių sunkumų, sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, atrodo, kad nėra išeities.

Psichologinė pagalba pravers paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis psichotropinėmis medžiagomis.

Į psichologą galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais, bet ir klausimais, susijusiais su studijomis: laiko planavimu, efektyviu mokymusi, motyvacijos stoka, viešuoju kalbėjimu.

Kviečiame Šiaulių miesto studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas, kurios vyksta nuotoliniu būdu.

Kontaktai:

Psichologas Nerijus Ogintas
El. paštas nerijus.ogintas@lss.lt  
Tel. 8 684 72 257

Informaciją, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju, rasite ČIA.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Informaciją apie šią ir kitas paramos studentams galimybes teikia Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrius, el. p. studijuskyrius@svako.lt.