Naujienos / Visos naujienos

siauliai-3.jpg
Prašymų dalyvauti bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas teikimo metas artėja finišo tiesiosios link.
benas-babrauskas-svako-automobiliai-1.png
Benas Babrauskas – jaunas reperis. Šalia muzikos jis pasirinko kibti į mokslus, susijusius su dar viena aistra – automobiliais.
informacijos-valdymas.jpg
Valstybė suinteresuota, kad studentai rinktųsi studijas regionų aukštosiose mokyklose. Tai patvirtina tęstinis projektas, turintis labai apčiuopiamą rezultatą.
svk-2021-kolegija_1.jpg
Jau­nuo­liai, be­si­ren­kan­tys, ku­ria kryp­ti­mi pa­suk­ti kar­je­ros ke­liu, tu­rė­tų su­klus­ti. Ypač svars­tan­tie­ji rink­tis ma­te­ma­ti­kos, IT ar in­ži...
svako-informatika.jpg
Savaime suprantamas yra faktas, kad aukštosios mokyklos privalo reaguoti į darbo rinkos pokyčius, lanksčiai ir operatyviai prisitaikyti prie nuolat kintančios a...
img-8099.jpg
Šiaulių valstybinė kolegija primena, kad pagrindinis bendrojo priėmimo etapas vyksta iki rugpjūčio 5 dienos 12 valandos, prašymai studijuoti teikiami lamabpo.lt...
ginta-gerikaite-svako-2021.JPG
Kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė pasibaigusiems studijų metams turi daug apibūdinimų.

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.