Naujienos / Visos naujienos

ka-svarbu-zinoti-norint-tapti-svk-studentu-svako.png
Šiaulių valstybinė kolegija jau pajuto aktyvesnį susidomėjimą studijomis, pagausėjo užklausų ir įvairių klausimų iš studijas Šiauliuose planuojančių žmonių.
kvis.jpg
Šiaulių valstybinės kolegijos studentai gali gauti socialines stipendijas, kurias skiria ir administruoja Valstybinis studijų fondas.
ltgamejam2022-siauliai-svako.jpg
Sausio 28–30 dienomis Lietuvą ir pasaulį sudrebins kasmetinis žaidimų kūrimo festivalis „Global Game Jam“.
svk-viesinimo-komanda-fb-event.png
Mėgsti dėmesį, trokšti būti įvykių sūkuryje, tau patinka bendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, drąsiai pasitinki iššūkius, norėtum nerti į naujas veiklas?
seminaras.JPG
Šiaulių valstybinė kolegija organizuoja papildomąjį asmens sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimą.
erasmus-2022.JPG
Sausio 13 d. įvyko Tarptautinių ryšių skyriaus organizuota dėstytojų atranka vykti į mainų programos „Erasmus+“ dėstymo ar mokymo(si) vizitus į Europos Sąjungos...
technines-kurybos-konkursas-svako-2022.png
Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija (LINPRA) inicijuoja ir su asociacijos nariais rengia Techninės kūrybos konkursą moksleiviams ir student...

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.