Naujienos / Visos naujienos

direktore-lina-tamutiene.JPG
Nuo rugpjūčio 2 d. Šiaulių valstybinei kolegijai pradeda vadovauti dr. Lina Tamutienė.
svako-2020-3.jpg
Stojantieji, ar jau užpildėte bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymą dėl studijų? Liko vos kelios dienos iki prašymų teikimo pabaigos (finišas – rugpjūčio...
informaciniu-sistemu-technologija.jpg
Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 16 d. (įskaitytinai) vyks prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą tikslinei išmoka...
multimedijos-technologijos.jpg
Matematika, inžinerija ir informatika – tos sritys, kurių specialistų Lietuvoje trūksta labiausiai. Ne išimtis ir Šiaulių regionas.
benas-babrauskas-svako-automobiliai-1.png
Benas Babrauskas – jaunas reperis. Šalia muzikos jis pasirinko kibti į mokslus, susijusius su dar viena aistra – automobiliais.
siauliai-3.jpg
Prašymų dalyvauti bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas teikimo metas artėja finišo tiesiosios link.
informacijos-valdymas.jpg
Valstybė suinteresuota, kad studentai rinktųsi studijas regionų aukštosiose mokyklose. Tai patvirtina tęstinis projektas, turintis labai apčiuopiamą rezultatą.

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.