Studijų galimybės
Daugiau nei 20 aukštojo mokslo studijų programų, į praktikas orientuotos koleginės studijos.
Plačiau
Kaip įstoti? Žinokite daugiau!
Visi atsakymai apie 2018 m. priėmimą.
Plačiau
Pasirinkę ŠVK nesuklydo
Aukštoji mokykla trokštantiems pokyčių ir šiuolaikiškiems žmonėms.
Plačiau

Naujienos / Visos naujienos

naujos-programos.jpg
Šiaulių valstybinės kolegijos bendrajam priėmimui siūlomų studijų programų sąrašas dar padidėjo. Svarstančius, kur studijuoti, Kolegija kviečia rinktis Mechatroniką ir Odontologinę priežiūrą.
siauliu-valstybine-kolegija.jpg
Birželio 5 d. paskelbta penktoji U-Multirank reitingo laida. Šiemet reitinguojama daugiau nei 1614 aukštųjų mokyklų iš 95 pasaulio šalių, 5153 fakultetų, 12500...
pirmosios-pagalbos-mokymai.jpg
Vasara... Dažniau susiruošiame į gamtą, traukiame į įvairias keliones. Ar tikrai prireikus visi žinotume ir mokėtume padėti nukentėjusiam žmogui, ar sugebėtume...

Apie Šiaulių valstybinę kolegiją

Šiaulių valstybinė kolegija – valstybinė aukštoji mokykla, vykdanti daugiau nei 20 studijų programų, rengianti informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo vadybos mokslų krypčių grupių specialistus ir teikianti profesinio bakalauro laipsnį. Kolegijos mokymo paslaugų centro skyriai veikia Telšiuose ir Mažeikiuose.
Studijuojantys kolegijoje - iš Šiaulių apskrities*
Kolegijos studentų studijuoja nemokamai*
Absolventų dirba praėjus metams po studijų baigimo*
* 2017–2018 m. m. duomenys

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, organizacijos komunikacijos, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.

Ar Žinote, kad?

2017 m. studijų sutartis su ŠVK pasirašė beveik 600 pirmakursių, iš jų 79 turi profesinę kvalifikaciją, 10 – aukštesnįjį, 19 – aukštąjį išsilavinimą.
Pagal priimtųjų į valstybės finansuojamas vietas skaičių ŠVK užima stabilią 6 vietą (toks pat rodiklis buvo ir 2015, ir 2016 metais) tarp visų kolegijų (21).
Beveik trys ketvirtadaliai (73,5 proc.) 2017 m. priimtų į ŠVK I kursą studentų buvo nurodę ŠVK studijų programą pirmuoju prioritetu, t. y., įstojo pagal pirmąjį pageidavimą.
2017–2018 m. m. Kolegijoje studijuoja daugiau nei 2000 studentų.