Naujienos / Visos naujienos

svako-2021-birzelis.jpg
Šiaulių valstybinė kolegija – palyginti nedidelė, tačiau stabili aukštoji mokykla.
svk-diplomu-iteikimas-2.jpg
Informuojame, kad diplomų įteikimo šventės Šiaulių valstybinės kolegijos studentams vyks birželio 25, 28 ir 29 dienomis.
studentu-projektai-svako-2021-birzelis-1.png
Informacinių sistemų technologijos studijų programos baigiamojo kurso studentai atliko įmonių užsakytus mokslo taikomųjų tyrimų darbus.
laima-lescinskiene-svako-2021-birzelis.jpg
Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto prodekanės darbas įvertintas nacionaliniu lygmeniu.
svako-2020-socialinis-darbas_1.jpg
Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamas praktinis seminaras skirtas su jaunimu dirbantiems Šiaulių miesto gimnazijų darbuotojams, siekiantiems didesnės gru...
reda-kazdailiene-svako-2021.jpg
Jau antrą dešimtmetį skaičiuojanti Kelmės rajono savivaldybės ir Šiaulių valstybinės kolegijos partnerystė naudinga abiem šalims.
svako-apdovanojimai-2021-birzelis.png
Birželio 3-ąją Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenė pasveikino daugiausia per 2020–2021 studijų metus nuveikusius dėstytojus ir studentus.

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.