Naujienos / Visos naujienos

agne-kuznecova.jpg
„Esu ne kartą girdėjusi, kad studijų metai būna įsimintiniausi gyvenime, tačiau tuo abejojau tol, kol pati neįsitikinau“, – sako ŠVK alumnė Agnė Kuznecova.
jurgita-maciene-svako-2021.jpg
Švenčiant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Lietuvos Respublikos Seime pagerbti 2021-ųjų metų Kalbos premijos kandidatai, tarp kurių – ŠVK Vadybos ir kom...
svk-alumnu-diena-2021.jpg
Gegužės 20 d. 17.30 val. Šiaulių valstybinė kolegija kviečia tave nors trumpam nuotoliniu būdu sugrįžti į savo aukštąją mokyklą!
svako-konferencija-2021-05-06.png
Šiandien, gegužės 6 d., nuotoliniu būdu vyko tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“.
apdovanojimas-neringai-trinkaitei-2021-geguze-svako.png
Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė, kad Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga nuspręsta padėkoti trijų įmonių darbuotojoms. Viena iš jų – ŠVK dėstyto...
ge205558.jpg
Studentams, kurie ateinančiais studijų metais planuoja gyventi bendrabučiuose, rekomenduojame atkreipti dėmesį į skelbiamą informaciją.
svako-apdovanojimai-2020-2021.jpg
S.V.A.K.O. apdovanojimai – tradicinis Šiaulių valstybinės kolegijos renginys, kuriame pagerbiami per metus labiausiai nusipelnę ir ryškiausi aukštosios mokyklos...

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.