Naujienos / Visos naujienos

natalija-sedziuviene-2021.jpg
Gegužės 14 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinėje asamblėjoje skelbiant garbingų įvertinimų nusipelniusius asmenis ir organizacijas nekart minėta ir Šiaulių valstybinė kolegija.
jurgita-vencloviene1-1.jpg
Lietuvoje apie 1500 įvairaus amžiaus vaikų yra prižiūrimi globos institucijų – norinčių suteikti jiems namus ir galimybę būti šeimos nariais neatsiranda. Galbū...
svk-reitingai-2021.jpg
Gegužės 12 dieną žurnalo REITINGAI spaudos konferencijoje pristatyti Lietuvoje veikiančių valstybinių ir privačių švietimo įstaigų vertinimai. 2021 metų kolegij...
svk-alumnu-diena-2021.jpg
Gegužės 20 d. 17.30 val. Šiaulių valstybinė kolegija kviečia tave nors trumpam nuotoliniu būdu sugrįžti į savo aukštąją mokyklą!
svako-apdovanojimai-2021-birzelis.jpg
S.V.A.K.O. apdovanojimai – tradicinis Šiaulių valstybinės kolegijos renginys, kuriame pagerbiami per metus labiausiai nusipelnę ir ryškiausi aukštosios mokyklos...
svk-makiazas.JPG
Seminarą ves Monika Švaikauskienė – Šiaulių valstybinės kolegijos Reabilitacijos katedros dėstytoja, grožio namų „Pudra“ įkūrėja, kosmetologė.
svk-agne-kuznecova.jpg
„Esu ne kartą girdėjusi, kad studijų metai būna įsimintiniausi gyvenime, tačiau tuo abejojau tol, kol pati neįsitikinau“, – sako ŠVK alumnė Agnė Kuznecova.

Studijos kolegijoje

Solidi patirtis ir naujovės

Moderniausia įranga aprūpintose auditorijose su studentais dirba patyrę dėstytojai ir srities praktikai, paskaitas skaito mokslininkai iš užsienio aukštųjų mokyklų.

Unikalios studijų programos

Vieninteliai Šiaulių apskrityje rengiame autotransporto elektronikos, automobilių techninio eksploatavimo, informacijos valdymo, transporto logistikos technologijų specialistus.

Praktiškai pritaikomos žinios

Praktikos integruotos į specialybės dalykus, todėl studentai iškart gali žinias, įgytas paskaitų ir pratybų metu, pritaikyti praktiškai.

Erasmus+ dalinės studijos ir praktika užsienyje

Galimybės išvykti studijuoti į Europos Sąjungos šalių aukštąsias mokyklas ir atlikti praktikas užsienyje.