Virtuali Karjeros mugė 2017

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: nuo 2017 m. spalio 24 d. 08:00 val. iki spalio 30 d. 18:00 val.

Vieta: Į konkrečią vietą vykti nereikia, mugę nurodytu laiku galėsite pasiekti naudodamiesi kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu.


Kada? Spalio 24–30 d. Kur? www.karjerosmuge.lt (nuoroda aktyvi bus tik mugės metu!!!) Mugės metu galėsite susipažinti su Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonėmis iš skirtingų veiklos sričių. Čia rasite daug naujos, niekur iki šiol neskelbtos informacijos apie įmones iš darbdavio pusės. Sužinosite, kokios motyvacinės sistemos taikomos įmonių darbuotojams motyvuoti, kokiuose renginiuose dalyvauja, kokias šventes švenčia, susipažinsite su vidine įmonių darbo kultūra, pamatysite darbo vietas ir kt. Čia rasite naujausius darbo pasiūlymus, galėsite tiesiogiai kandidatuoti į atsirinktas darbo vietas. Turėsite progą bendrauti su įmonių atstovais gyvai – susirašinėjimas online arba vaizdo skambučiai. Rasite daugybę patarimų, kaip tinkamai kandidatuoti į trokštamas darbo pozicijas.

Lankymasis Virtualioje karjeros mugėje yra visiškai NEMOKAMAS. Nereikia vykti į konkrečią vietą, mugę galite pasiekti naudodamiesi kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu. Pageidaujantiems gauti naujienas/anonsus yra galima registracija priminimui gauti: https://files.cvonline.lt/files/virtualfair17/job-seekers.html 

MUGĖ VIRTUALI – KARJERA REALI

Jei kada galvoje sukosi mintis apie galimybę gyvai pabendrauti su Jūsų svajonių darbą siūlančios įmonės atstovu, mugės metu turėsite puikią progą šias mintis realizuoti. Aplankykite dominančios įmonės stendą ir pakalbinkite atstovus Jums rūpimais klausimais. Norite sužinoti, ar Jūsų kvalifikacija tinkama siūlomai darbo pozicijai užimti? Klauskite. Domina, kokias karjeros galimybes siūlo? Išsiaiškinkite. Svarbiausia nesivaržykite – įmonių atstovai skiria savo laiką Jums! Bendraukite rašydami online žinutes arba pasinaudodami vaizdo skambučio funkcija. Planuojantiems karjerą ar tiesiog besidomintiems situacija darbo rinkoje puiki proga susipažinti su naujausiais darbo pasiūlymais įvairiausiose veiklos srityse. Virtualiosios karjeros mugės metu turėsite puikią progą tiesiogiai kandidatuoti į trokštamas darbo vietas, o ateities darbdaviai tuo tarpu galės kandidatus rinktis ne tik iš sausų gyvenimo aprašymų, bet ir iš gyvo pokalbio. Laikas sužavėti! Ir tai yra NEMOKAMA.

Norint apsilankyti Karjeros mugėje nereikia niekur vykti, nebūtina lygintis švarko ir laukti eilėse. Pakanka prieigos prie internetinio ryšio ir išmaniojo įrenginio rankose. Naršykite Virtualioje karjeros mugėje be jokių apribojimų. Dabar minutės laisvo laiko gali būti išnaudotas efektyviau: susipažink su įmonėmis iš arčiau, atsirink tinkamiausius darbo pasiūlymus, bendrauk ir diskutuok pokalbių svetainėse, lankykis nuotraukų galerijose ir stebėk webinar‘us, kandidatuok.

Susidomėjai? Pasižymėk savo kalendoriuje – spalio 24 d.! Nori gauti priminimą – registruokis ir gauk naujausią informaciją: https://files.cvonline.lt/files/virtualfair17/job-seekers.html


Atgal