Jauniesiems tyrėjams – studentų mokslinė-praktinė konferencija

2024-04-24

Tradicinėje tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ vėl susiburs studentai iš Lietuvos ir užsienio.

KONFERENCIJOS PROGRAMA
 
Šiaulių valstybinėje kolegijoje organizuojamos konferencijos tikslas – skatinti ir populiarinti studentų mokslinį tiriamąjį darbą, pristatyti baigiamuosiuose, kursiniuose darbuose, projektuose ir kituose darbuose pateiktas idėjas, dalytis patirtimi ir įžvalgomis.
 
Konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultete vyksta kiekvienais metais.

Šiemet konferencija vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40, Šiauliai) ir nuotoliniu būdu platformoje ZOOM. Dalyvavimas joje nemokamas.

Renginio data – balandžio 25 d.

Jaunieji tyrėjai iš Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų konferencijos sekcijose pristatys įvairias idėjas, diskutuos ir dalysis patirtimi.
 
Numatomos tokios šiemetinės konferencijos mokslinių pranešimų kryptys:


1. Naujosios technologijos inžinerijos moksluose
2. Verslas, ekonomika ir vadyba: problemos ir galimybės
3. Apskaita, auditas, finansai: teorija ir praktika
4. Informacijos ir komunikacijos raiška informacinėje visuomenėje
 
Svarbios konferencijos datos:

– Iki 2024 m. balandžio 8 d. registracija internete: https://forms.gle/xdECsrwydSiCe36z9

– 2024 m. balandžio 12 d. skelbiama preliminari konferencijos programa;

– 2024 m. balandžio 25 d. 10 val. konferencijos pradžia.

Numatoma, kad pranešimų tema parengti straipsniai bus publikuojami (elektronine forma) registruotame periodiniame nerecenzuojamame Šiaulių valstybinės kolegijos mokslo žurnale „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ (ISSN 2783-6932).

Straipsnių publikavimas nemokamas.

Straipsniai bus priimami iki 2024 m. gegužės 31 d.

KVIETIMAS DALYVAUTI KONFERENCIJOJE

Informaciją teikia Šiaulių valstybinės kolegijos mokslo komunikacijos specialistė dr. Silvija Papaurėlytė-Klovienė, tel.: (8 41) 52 37 69, 8 698 86 003, el. p. s.papaurelyte@svako.lt


Atgal