Renginys „Švietimas EdTech ritmu“

Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2024 m. gegužės 2 d. nuo 12:30 val. iki 16:00 val.


Renginių ciklas „Švietimas EdTech ritmu“ ne tik skatina skaitmeninimą, bet ir kviečia tapti svarbių pokyčių švietimo sistemoje dalimi!

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ įkvepia diegti naujas idėjas ir technologijas, padedant mokytojams ir pedagogams tapti tikrais inovatoriais klasėse.

Kiekvienas žingsnis žymi didesnį efektyvumą ir geresnius mokymosi rezultatus. Prisijunk ir būk švietimo revoliucijos dalimi!

Vienas iš renginių ciklo „Švietimas EdTech ritmu“ susitikimų gegužės 2 dieną vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aktų salė, Aušros al. 40, Šiauliai). Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Renginio metu paskaitą „Kaip skaitmenizacija keičia švietimo sektorių?“ skaitys švietimo skaitmenizacijos ekspertas, EdTech Lithuania valdybos narys, technologinių švietimo startuolių kūrėjas Šarūnas Dignaitis. Vyks praktinės dirbtuvės, „EdTech“ centro specialistų projekto veiklų pristatymas, interaktyvūs startuolių pristatymai. Įvairios  organizacijos renginyje supažindins su inovatyviomis ir naudingomis platformomis, technologiniais įrankiais, sistemomis, kurios gali palengvinti švietimo sistemos darbuotojų veiklas ir užtikrinti sklandžius procesus.

Kviečiame švietimo sferos darbuotojus ir entuziastus į įtraukiančias, įdomias ir vertingas veiklas!

Dalyvių registracija: https://forms.office.com/e/V37Rw2Thv9

Renginio nuoroda socialiniame tinkle „Facebook“ https://www.facebook.com/events/3571590996435495/3571591006435494

#ŠvietimasEdTechRitmu #ŠvietimoInovacijos


Atgal