Transporto diena Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

2024-06-20

Šiaulių valstybinė kviečia visuomenę į Transporto dieną! Siūloma ne tik pamatyti, bet ir praktiškai išbandyti įvairias veiklas!

Šiaulių valstybinės kolegijos Transporto inžinerijos katedra organizuoja atvirą visuomenei pažintinę dieną, kurioje bus praktiškai pristatyta naujausia studijų procese naudojama įranga, studentų sukonstruotos transporto priemonės, baigiamieji darbai ir projektai. Bus kviečiama dalyvauti ir praktinėse veiklose.

Transporto diena vyks birželio 20 dieną nuo 12 iki 14 valandos.

Renginio dalyviai ne tik sužinos daugiau apie savo transporto priemones, bet ir iš arti pamatys studijų materialinę bazę, galės daugiau išgirsti apie priėmimo į Šiaulių valstybinę kolegiją sąlygas. Su transportu ir automobiliais susijusios šios Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomos studijų programos: Automobilių techninis eksploatavimas, Autotransporto elektronika, Transporto logistikos technologijos.

Planuojančių dalyvauti renginyje prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://forms.gle/rwtFN9iPCqzjBy6j6

Renginio metu automobiliui bus galima atlikti:

– automobilių kompiuterinę diagnostiką;
– išmetamųjų dujų patikrą;
– variklio galios matavimą.

Transporto dienos svečiai bus kviečiami pasivažinėti DRIFTO triračiais, vyks degalų dozavimo sistemos demonstracija, eksploatacinių skysčių pažinimo edukacija.

Renginio dalyviai laukiami Šiaulių valstybinės kolegijos centrinių rūmų vidiniame kieme (Aušros al. 40).

Visos veiklos – nemokamos. Kviečiame aktyviai dalyvauti!


Atgal