El. paštas

Interneto prieiga prie Kolegijos elektroninio pašto: https://mail.svako.lt

Slaptažodis keičiamas adresu: https://svakoid.svako.lt

Interneto naršyklėse nuo paskyros atjungiama iškart po slaptažodžio pasikeitimo, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia, tik įvesti naują slaptažodį. 

DĖMESIO! Jei prijungėte paskyrą prie mobilaus įrenginio (Android ar iPhone), būtina po slaptažodžio pasikeitimo iš naujo prisijungti prie paskyros su naujuoju slaptažodžiu. Kaip tai padaryti: https://support.google.com/mail/answer/6383854?hl=lt

Jei po slaptažodžio pasikeitimo neprisijungsite iš naujo prie įrašytos paskyros telefone ar planšetėje (Android ar iPhone), negausite naujų laiškų, nors GMAIL programėlė akivaizdžiai nerodys, kad esate neprisijungę ir negalite gauti naujų laiškų. Gali pasirodyti iškart ar vėliau (net kitą dieną) pranešimas telefono pranešimų juostoje (notifications bar), kad paskyrai reikalingi papildomi veiksmai. Neignoruokite tokių pranešimų ir prisijunkite iš naujo prie paskyros!!!

Pavyzdys Android 10 telefone, kai GMAIL programėlė automatiškai nepraneša ar neatjungia nuo paskyros po slaptažodžio pasikeitimo:

   

 

DARBUOTOJAMS IR DĖSTYTOJAMS

Kiekvienam darbuotojui ir dėstytojui suteikiamas el. pašto adresas tokios struktūros: v.pavarde@svako.lt

Studijų procese dėstytojai gali naudotis savo asmeniniu paštu.

 

STUDENTAMS

Studentams, studijuojantiems Šiaulių valstybinėje kolegijoje, visam studijų laikotarpiui suteikiama elektroninio pašto dėžutė. Šis kolegijos el. paštas gali būti naudojamas tik komunikacijai studijų klausimais.

  • El. paštą tvarkyti galite per www.gmail.com arba klientinę el. pašto programą.
  • Prisijungiant naudojami SVAKO ID duomenys (pvz., vardas.pavarde@stud.svako.lt)
  • Suteikiama iki 30 GB diskinės vietos.

Studentų akademinėms grupėms suteikiami atskiri el. pašto adresai. Grupės adresas sudarytas iš grupės trumpinio ir kolegijos vardinio adreso (pvz. IST14@stud.svako.lt). Visų laiškų, siunčiamų į grupės el. pašto adresą, kopijos yra persiunčiamos šiai grupei priklausantiems studentams į jų el. pašto dėžutes.