Muzikos grupė „Studijozai“

Šiaulių valstybinės kolegijos muzikos grupė „Studijozai“ susibūrė 2009–2010 m. m. pradžioje, kai norinčius ir gebančius muzikuoti studentus draugėn bendrai veiklai susiburti paskatino Šiaulių valstybinės kolegijos kultūrinės veiklos organizatorė Rasa Guntienė. Kūrybinės muzikinės veiklos pradžioje grupėje buvo 10 studentų, 2 iš jų grojo akustinėmis gitaromis. 2011–2012 m. m. kolektyvas išaugo į vokalinį-instrumentinį ansamblį „Studijozai“, kurio branduolį sudarė 15 dainuojančių studentų, daugelis iš jų grojo skirtingais muzikos instrumentais. 
 
Kolektyvas džiaugiasi kiekvienu naujai atėjusiu jaunu žmogumi, kuris į grupę atneša naujų idėjų, minčių ir geros nuotaikos. „Studijozai" – kūrybingi, išradingi, aktyvūs ir drąsūs, mėgsta iššūkius, nieko nekopijuoja ir siekia scenoje būti tiesiog savimi. Grupės veikla labai įvairi: dainuojamos įvairaus žanro lietuvių ir užsienio autorių bei atlikėjų kūrybos dainos, skaitoma poezija ir proza, ruošiamos meninės kompozicijos. Repertuarą studentai siūlo ir renkasi patys.
 
Studentų muzikos grupė „Studijozai“ – aktyvi Kolegijos ir miesto renginių, įvairių projektų dalyvė. Paruoštos meninės kompozicijos ir atliekami kūriniai visuomet stebina savo naujumu, įvairiapusiškumu, kūrybiškumu. Grupės narių pastangomis sukurtas ir įrašytas Šiaulių valstybinės kolegijos himnas. 
 
„Studijozai“ – komanda ne tik scenoje. Jie leidžia drauge laiką po koncertų, renginių. Ne veltui sakoma, kad muzika sujungia sielas... 
 
 
Šiaulių valstybinės kolegijos muzikos grupė „Studijozai“ – tai energija, jaunystė ir meilė muzikai. Nori kurti, skleisti gėrį ir grožį kartu? Prisijunk prie grupės!
 
 
Vadovė – kultūrinės veiklos organizatorė Rasa Guntienė
Mob. 8 618 23 958 
El. paštas r.guntiene@svako.lt  
Aušros al. 40, Centriniai kolegijos rūmai, 201 kab.