UAB „Kalvis“ finansinė parama – inžinerijos mokslų studentams
Gegužės 26 d. Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultete vyko susitikimas su UAB „Kalvis“ atstovais. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo kryptys ir galimybės pritraukiant Gamybos inžinerijos studentus.
Studijų programoms – verslo dėmesys
„Šiaulių valstybinėje kolegijoje įkurtas ŠVK studijų fondas, kuris jau dabar siekia beveik 10 tūkst. eurų ir yra nuolat pildomas. Džiaugiamės gausėjančių socialinių partnerių, mecenatų tinklu. Esame matomi kaip įstaiga, galinti parengti savo srities profesionalus, kartu su verslu kurti ateities specialistams palankias darbo sąlygas“, – sako aukštosios mokyklos Žinių ir technologijų perdavimo centro vedėja dr. Ligita Šalkauskienė.
UAB „Kalvis“ generalinis direktorius Arnas Goberis ir Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė sudarė bendradarbiavimo ir paramos sutartį.
Pagrindinis bendradarbiavimo tikslas – siekis didinti inžinerijos mokslų programų patrauklumą regione.
UAB „Kalvis“ skiria 500 eurų paramą Gamybos inžinerijos studijų programos studentams už parengtą projektą, parengtą ir pristatytą praktikos ataskaitą ar laboratorinį darbą. Numatyta, kad projekto, laboratorinio darbo ir praktikos ataskaitos temos bus derinamos ir susietos su UAB „Kalvis“ vykdoma gamybine veikla.
Verslas jau spėjo įvertinti Gamybos inžinerijos programą – 2021 m. birželį jai suteiktas užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ vykdomo projekto „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklas.
Pasirinkę informatikos ar inžinerijos mokslus Šiaulių valstybinėje kolegijoje visą studijų laikotarpį taip pat turi galimybę pretenduoti į 200 kasmėnesinę stipendiją. Būtina sąlyga – reikia įstoti į valstybės finansuojamą studijų vietą.
Gamybos inžinerijos studentams – puikios perspektyvos
Jeigu nori ne tik naudotis pramonės revoliucijos pasiekimais, bet ir tapti jos dalimi, siūlome rinktis Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomą Gamybos inžinerijos studijų programą.
Programos alumnai pasižymi inžineriniu universalumu, moka naudotis šiuolaikiniais programiniais projektavimo paketais, geba įdiegti ir prižiūrėti CNC stakles, mechatronines sistemas, lazerinius įrenginius, atlikti skaitmeninės gamybos priežiūros inžinerinį ir konsultacinį darbą.
Be to, studentams sudarytos sąlygos toliau tęsti studijas Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultete.
„Visai neseniai Šiaulių valstybinėje kolegijoje lankėsi KTU atstovai. Susitikimo metu buvo aptartos Gamybos inžinerijos studijų programos studentų galimybės studijuoti KTU išlyginamosiose ir magistrantūros studijose. Norime atkreipti dėmesį, kad jau nuo antro kurso studentai galės pasirinkti studijuoti savo programą sustiprintose studijose, kur 18 studijų apimties kreditų dėstys KTU dėstytojai. Planuojama, kad teoriniai užsiėmimai vyks nuotoliu, o laboratoriniai darbai – Kauno technologijos universitete. Tai bus pirmas žingsnis link magistrantūros dar studijuojant kolegijoje“, – galimybes studentams apibendrina Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Ingrida Vaičiulytė.
Priėmimas jau vyksta!
Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.
Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.
ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!