Priėmimas į aukštąsias mokyklas tęsiasi. Tapk ŠVK studentu!

2020-08-28

Šiandien prasidėjo papildomas priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Iki pirmadienio 14 valandos stojantieji LAMA BPO informacinėje sistemoje gali teikti prašymus studijoms.

Nuo rugpjūčio 28 d. ­iki rugpjūčio 31 d. 14 val. stojantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas asmenys gali registruoti prašymus ir dalyvauti papildomame priėmime, kad užimtų likusias laisvas studijų vietas universitetuose ir kolegijose.

Į valstybės finansuojamas studijų vietas ir studijų stipendijas gali pretenduoti tie stojantieji, kurie pagrindinio priėmimo metu nesudarė jokios sutarties arba sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį. Papildomame priėmime gali dalyvauti tiek pagrindinio priėmimo metu savo prašymą įregistravę asmenys, tiek jo neįregistravusieji. Šiame etape teikiamas prašymas, kuriame galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Kvietimai studijuoti bus siunčiami elektroniniu paštu rugsėjo 4 dieną. Juos stojantieji taip pat matys prisijungę prie savo prašymo paskyros.

Studijų sutartys su pakviestaisiais bus pasirašomos rugsėjo 5 ir 7 dienomis. Kolegijos priėmimo tarnyba dirbs rugsėjo 5 ir 7 dienomis, stojančiųjų patogumui elektroniniu būdu pasirašyti sutartį bus galima ir rugsėjo 6 dieną (sekmadienį).

Pagrindiniame bendrojo priėmimo etape sutartis su Šiaulių valstybine kolegija (ŠVK) jau pasirašė apie 400 būsimų pirmakursių – šiek tiek daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Laisvų vietų dar yra visose bendrajame priėmime dalyvaujančiose ŠVK programose, tad kviečiame pasinaudoti galimybe studijuoti Šiauliuose.

Į Mechatronikos, Multimedijos technologijų ir Aplinkos apsaugos studijų programas vykdomas tiesioginis priėmimas (į valstybės nefinansuojamas studijų vietas), renkamos akademinės grupės, susidomėjusieji laukiami ŠVK priėmimo tarnyboje. Šios 3 programos bendrajame priėmime nedalyvauja.

Stojančiuosius visais su studijomis susijusiais klausimais konsultuoja ŠVK priėmimo tarnyba: tel. 8 615 97 114, el. p. priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba (Aušros al. 40) dirba nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8.00–16.30 val., penktadienį 8.00–15.45 val. (be pietų pertraukos).

ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!


Atgal