Studentų atstovybė skelbia naujų narių atranką!

Kolegijos studentams

Data: 2022 m. rugsėjo 27 d. nuo 13:00 val. iki 14:00 val.


Jei tu aktyvus, turi idėjų ir nori įsilieti į studentišką gyvenimą – esi laukiamas Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybėje!

Naujų narių atranka vyks rugsėjo 27 dieną 13 val. Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų fakultetuose.

Kas yra Studentų atstovybė ir ką ji veikia?

Studentų atstovybę sudaro įvairių kursų ir studijų programų studentai. Jų tikslas – gerinti Šiaulių valstybinės kolegijos studentų mokymosi ir tobulėjimo sąlygas, dalyvauti studijų gerinimo procese, suteikti atsakymus į pačius įvairiausius klausimus, padėti išspręsti problemas ir drauge Kolegijoje kurti jaukią, malonią atmosferą. Atstovybei rūpi studentų interesai – siekiama, kad kiekvienas jaustųsi svarbia aukštosios mokyklos bendruomenės dalimi.

Atstovybėje dirbančių žmonių įvairovė padeda geriau įsigilinti į studentų poreikius ir atidžiau pažvelgti į opias problemas. Komandoje, sudarytoje iš skirtingose studijų programose besimokančių studentų, visi laukiami su savo nuomonėmis ir pageidavimais, pasiūlymais ir idėjomis.

Studentų atstovybės nariai nuolat tobulina savo įgūdžius, organizuoja ir dalyvauja įvairiuose mokymuose, iš kurių stengiasi pasiimti viską, ką gali.

ŠVK SA vysto užsienio studentų mentorystės programą, kuriai ypač reikia naujų žmonių, nebijančių bendrauti su užsienio kalba kalbančiais studentais ir galinčių būti jų mentoriais, gebančiais atsakyti į svarbius klausimus.

Kadangi Studentų atstovybės nariai – tokie patys studentai kaip ir TU, gali į juos kreiptis drąsiai – nesvarbu, nori tiesiog draugiškai pasišnekučiuoti, ar rimtai pasikalbėti apie kilusias problemas.

Kontaktai:

Studentų atstovybės prezidentė Skaistė Kairytė, el. p. skaiste.kairyte@stud.svako.lt, tel. 8 658 03 718

Verslo ir technologijų fakulteto (VTF) Studentų atstovybės pirmininkė Gustė Grigaitytė, el. p. guste.grigaityte@stud.svako.lt, tel. 8 690 96 317
Verslo ir technologijų fakulteto Studentų atstovybė įsikūrusi pirmuosiuose VTF rūmuose, Aušros al. 40, 202 kabinete.

Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) Studentų atstovybės pirmininkė Laura Jankovskytė, el. p. laura.jankovskyte@stud.svako.lt, tel. 8 638 10 881
Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybė įsikūrusi M. K. Čiurlionio g. 16A, 116 kabinete.


Atgal