ŠVK studentams – profesoriaus iš Ispanijos paskaitos

2021-10-25

Spalio 18–22 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje lankėsi dėstytojas iš Ispanijos prof. dr. Rainer Rubira-García. Į mūsų aukštąją mokyklą  jis atvyko naudodamasis mainų programos „Erasmus+“ suteikta galimybe.

Svečias vedė paskaitas Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros, Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programų studentams.

Prof. dr. Rainer Rubira-García surengė seminarą Studijų ir mokslo koordinavimo tarnybos darbuotojams, Vadybos ir komunikacijos katedros dėstytojams. Seminare buvo kalbama apie galimybę dalyvauti UNESCO katedrų aukštojo mokslo institucijose tinkle (UNESCO UNITWIN programa), seminaro dalyviai atliko ir aptarė praktinę užduotį.   

Profesorius iš Madride esančio Karaliaus Chuano Karloso universiteto Šiaulių valstybinėje kolegijoje lankėsi jau šeštą kartą. Tikimasi, kad sėkmingas bendradarbiavimas su užsienio universiteto atstovu tęsis ir toliau.

Apie ankstesnę profesoriaus patirtį Šiauliuose galite skaityti rugsėjo mėnesį publikuotame interviu: https://svako.lt/lt/naujienos/profesoriaus-is-ispanijos-atradimai-siauliuose.


Atgal