Studentė Miglė: „Studijuodama Šiaulių valstybinėje kolegijoje supratau, kad savo vietą jau atradau“

2024-07-10

Bendrosios praktikos slaugos programos studentė Miglė Blėdytė džiaugiasi puikiais mokymosi pasiekimais, yra aktyvi aukštosios mokyklos bendruomenės narė – sportiška, komunikabili, nuoširdi ir, svarbiausia, perspektyvi savo srities specialistė.

Miglės teigimu, rinkdamasi studijas, ji norėjo save išbandyti mažai pažįstamame mieste, todėl iš Kėdainių rajono atvyko studijuoti į Šiaulius.

„Dabar, baigusi antrą kursą, galiu pasakyti, kad džiaugiuosi savo sprendimu, nes Šiaulių valstybinė kolegija ir jos žmonės atskleidė mano gebėjimus“, – sako studentė.

Pašnekovė pasakoja, kad Bendrosios praktikos slaugos studijas pasirinko todėl, kad visą laiką norėjo padėti žmogui, jautė turinti savybių, kurios padėtų studijuojant, o vėliau ir dirbant.

„Šiuo metu tokių specialistų poreikis itin didelis, o karjeros pasirinkimų įvairovė – labai plati. Studijuodama Šiaulių valstybinėje kolegijoje supratau, kad savo vietą jau atradau“, – užtikrintai mintis dėsto Miglė.

Nuo mokyklos laikų mergina buvo aktyvi, todėl to neapleido ir įstojusi į Šiaulių valstybinę kolegiją – dalyvauja aukštosios mokyklos ir Šiaulių miesto renginiuose, yra ŠVK Studentų atstovybės, Biomedicinos mokslų katedros komiteto, viešinimo komandos narė, prisijungė prie ŠVK sporto komandų.

Miglės nuomone, visas studijų laikas yra vienas gražus momentas.

„Šiaulių valstybinė kolegija – vieta, kurioje atradau save, savo gebėjimus ir stiprybes. Čia aš kaupiu patirtį ir dalinuosi su kitais, mėgaujuosi studijomis ir jų atveriamomis galimybėmis“.

Praktikos, anot Miglės, yra viena svarbiausių jos pasirinktų studijų sudedamųjų dalių.

„Praktikų svarba neįkainojama, o prie šios naudos prisideda mūsų kolegijos dėstytojai ir pačios praktikos vietos slaugytojai, kurie dalinasi patirtimi, leidžia mokytis ir tobulėti. Džiaugiuosi, kad Šiaulių valstybinė kolegija orientuojasi į praktinį mokymą. Per dvejus studijų metus turėjau septynias skirtingas profesines praktikas“.

Moksleiviui, kuris neapsisprendžia dėl studijų, dėl savo ateities, Miglė linki pasitikėti savimi, nebijoti daryti klaidų, nes net ir didžiausios nesėkmės yra pamokos ateičiai.

„Būkite kantrūs, drąsūs ir, svarbiausia, iniciatyvūs – naudokitės visomis progomis, kurias suteikia aukštoji mokykla!“

Miglė įsitikinusi, kad Šiauliai – puikus ir perspektyvus miestas visiems.

„Manau, kiekvienas jaunas žmogus pritars, kad svarbiausia – profesinės galimybės (darbas, studijos), produktyvus ir smagus laisvalaikis. O Šiauliai tikrai turi kuo didžiuotis ir pasidalinti“!

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime!

Stojančiuosius į ŠVK konsultuojame telefonais +370 615 97 114, +370 41 52 50 51, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 212 kab., Šiauliai).


Atgal