Pyragų dieną – dėmesys beglobiams gyvūnams

2019-10-29

Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybė kasmet tradiciškai organizuoja Pyragų dieną, kurios tikslas – prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Abiejuose kolegijos fakultetuose – Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų – kurį laiką buvo galima pastebėti dėžutes, prie kurių pakabinti skelbimai kvietė aukoti beglobiams augintiniams ėdalo, gyvūnams reikalingų daiktų, kasdienio naudojimo priemonių.

Ketvirtadienį (spalio 24 d.) Studentų atstovybės nariai kolegijos bendruomenės narius kvietė pasivaišinti pyrago gabalėliu, karštos arbatos puodeliu ir pagal galimybes paaukoti – kad ir kuklia pinigų suma prisidėti prie akcijos.  

Studentų, dėstytojų ir ŠVK darbuotojų dėka surinkti 195 Eur, už kuriuos Šiaulių gyvūnų globos namų „Binada“ augintiniams buvo nupirkta ėdalo ir veterinarijos paslaugų.

Visą surinktą paramą Studentų atstovybės nariai į prieglaudą nuvežė. Įstaigos darbuotojai džiaugėsi dovanomis ir nuoširdžia draugyste. Studentai gyvūnams skyrė savo dėmesį, pavedžiojo juos – graži iniciatyva visiems suteikė teigiamų emocijų.


Atgal