Lietuvos kolegijų studentų futbolo varžybose iškovota II vieta

2023-11-27

2023 m. lapkričio 21 d. Šiaulių valstybinės kolegijos T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko XXIII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių B grupės salės futbolo 5x5 varžybos.

Mūsų kolegijos futbolininkai pusfinalyje nesunkiai įveikė Kauno technikos kolegiją, o finale nusileido stipriai Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komandai.

Šiaulių valstybinė kolegija iškovojo II vietą, džiaugėsi taure ir sidabro medaliais. Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos sportininkai laimėjo I vietą ir teisę žaisti finalinėse A grupės varžybose, Kauno technikos kolegijos komanda pasipuošė bronzos medaliais.

Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo Augustas Višinskas (OKR21), Eimantas Janušauskas (ATE21), Agnius Jaraminas (KNZ21), Edvardas Murza (KNZ21), Jeronimas Norkus (KNZ22), Gediminas Stripinis (KNZ23), Orestas Apočkinas (OKR23), Deividas Alekna (IST23), Vaidas Balčiūnas (MT23), Kajus Vizoris (OKR23), Airidas Terleckis (S23) ir Matas Baltrušaitis (GLV23).

Komandai vadovauja Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.