Kūrybiškoji studentė Darijana nemėgsta monotonijos

2023-02-20

Šiaulių valstybinės kolegijos Informacijos valdymo programos antrakursė Darijana Vilimaitė – aktyvi studentė, dažnai sutinkama kolegijos renginiuose, prisidedanti prie įvairių iniciatyvų.

Darijana baigė Mažeikių rajono Viekšnių gimnaziją, Šiauliuose pasirinko Informacijos valdymo studijas.

„Dvyliktoje klasėje norėjau studijuoti Kaune pedagogiką arba fotografiją, taip pat svarsčiau apie Karo akademiją, bet taip jau susiklostė, kad, teikdama prašymą dalyvauti priėmime, pridėjau ir Šiaulių valstybinės kolegijos Informacijos valdymo studijų programą. Paskaičius programos aprašymą susidarė įspūdis, kad tai kažkas kita nei kitur. Tad taip ir nutiko, kad gavau kvietimą studijuoti būtent čia. Pasitarusi su artimaisiais nusprendžiau, kad nieko neprarasiu, jei pabandysiu studijas, apie kurias nebuvau galvojusi, bet jos mane sudomino.“

Šias studijas Darijana rekomenduotų žmonėms, kuriems patinka individualus darbas, žmonėms, kurių negąsdina knygos, dokumentai, nes studijuojant tikrai daug laiko reikia praleisti ieškant informacijos.

Šiuo metu studentė atlieka praktiką Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biure (ŽISPB) – OPEN atviroje jaunimo erdvėje. Jai tenka daug įdomaus ir kūrybinio darbo – prisidėti prie renginių organizavimo ir apipavidalinimo, bendrauti su jaunimo erdvės lankytojais, atrasti ir siūlyti naujas idėjas, tvarkyti vietos biblioteką ir archyvus. Darijana rašo nuostabias sentencijas, kurios papuošė OPEN sieną, netgi sukūrė nedidelę parodą.

„Užduočių šioje praktikoje sulaukiu įvairių. Labiausiai man patinka darbai, kuriems reikia kūrybiškumo. Dirbti mėgstu ir viena, ir komandoje. Viskas priklauso nuo darbo ar užduoties pobūdžio. Kai kurias užduotis lengviau atlikti vienai tiesiog klausantis muzikos, nes tai, bent jau man, padeda susikaupti“, – sako Darijana.

Baigusi studijas pašnekovė tikisi dirbti ten, kur nebūtų monotonijos, svajoja įkurti verslą.

Darijana nuo 11 metų  priklauso Šaulių sąjungai, tačiau, anot studentės, šiuo metu labai trūksta laiko dalyvauti veiklose, susijusiose su šauliais.

„Laisvalaikiu mėgstu dalyvauti įvairiuose renginiuose, prisijungti prie kokio nors projekto ar veiklos, pavyzdžiui, dabar, atlikdama praktiką, gavau galimybę tapti Rebuild tvarų gyvenimo būdą skatinančio projekto „Žalieji stogai“ dalimi. Šiame projekte jauni žmonės bando išgryninti savo idėją ir įrengti vietą ant stogo, kurioje būtų daug žalumos, miesto gyventojai galėtų joje leisti laiką. Galima sakyti, rūpinamės žalesnių ir švaresnių Šiaulių kūrimu. Taip pat man labai patinka fotografuoti ir rašyti“, – pasakoja kuklioji Darijana.

Informacijos valdymo studentė priklauso Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybei, yra matoma kolegijos renginiuose, ne vieną renginį ji ir vedė. Paklausta, kaip sekasi studijas derinti su po paskaitinėmis veiklomis, Darijana nesvarstydama atsako –  visada esant norui atsiranda ir laiko viską suderinti.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!


Atgal