Kosmetologijos studentės Monikos didžiausia aistra – muzika

2023-05-25

Kosmetologijos studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje baiginėjanti Monika Bernotienė džiaugiasi, kad, susidėliojusi prioritetus, ji sugebėjo suderinti daug asmeninių ir profesinių įsipareigojimų ir jau yra šalia studijų baigimo finišo. Studijose ir kasdienybėje ją lydi muzika ir grožis.

Nuo mažumės lydi muzika ir kūryba

2015 m. Monika baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Kelerius metus savanoriavo vaikų globos namuose, dirbo renginių organizavimo srityje, vaikų darželiuose Vilniuje ir Šiauliuose, vadovavo vaikų dainavimo studijai „Sing“.

Talentas, skambus, dieviškai švelnus balsas, charizma – visu tuo apdovanota Monika, scenoje pasirodanti Agnietės pseudonimu. Nuo mažų dienų žinojusi, kad savo gyvenimą susies su scena, ji savo laisvalaikį paskyrė muzikai ir talentų puoselėjimui. Profesionali atlikėja, ne vienerius metus dirbusi šou versle, eilę metų dalijosi patirtimi su vaikais, kuriuos siekė ne tik išmokyti dainuoti, bet ir supažindinti su scena, puoselėti aplinką, kurioje būtų visos sąlygos įsimylėti muziką ir skleistis vaiko kūrybiškumui. Susilaukusi dukrelės, Monika pradėjo kurti.

Studijų startas – „nutikus gyvenimui“

Studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje Monika pasirinko lydima įvairiausių aplinkybių, kurios moterį paskatino ieškoti naujų veiklų.

„Nutiko gyvenimas (šypsosi). Turėjau vaikų dainavimo studiją, bet, prasidėjus karantinui, teko sustabdyti jos veiklą ir tuo metu pradėjau galvoti, kas dar man labai patinka. Tai buvo grožio sritis, kuri visada buvo šalia, bet anksčiau ji nebuvo pagrindinė mano veikla. Taip pat visada labai norėjau padėti moterims jaustis geriau, pasitikėti savimi, bet niekada nežinojau, kokiu formatu tai galėtų vykti. Draugės pasiūlė rinktis kosmetologiją – šios studijos man leido prisiliesti prie to, ką mėgstu, supratau, kad tai tikrai man ir būtent tai, ko reikia“, – pasakoja Monika.

Monika sako, kad studijuojant būna įvairių momentų – ir lengvesnių, ir sunkesnių. Tačiau, anot Monikos, pasirinktos studijos yra įdomios ir buvo verta surizikuoti sukti šia kryptimi.

„Ypač esu labai dėkinga kelioms dėstytojoms. kurios ne tik suteikė daug žinių, bet ir privertė išeiti iš komforto zonos“, – dalijasi mintimis studentė.

Šalia studijų Monikos gyvenime vis dar svarbią vietą užima ir muzika. Moteris sako, kad jai tai reiškia labai labai daug:

„Tai didžiausia mano gyvenimo aistra, be kurios šiai dienai nebūčiau tokia, kokia esu. Muzika man leido sukaupti didžiulę gyvenimišką patirtį, sutikau daug nuostabių žmonių, o taip pat, svarbiausia, sukūriau nuostabią šeimą. Esu išleidusi kompaktinę plokštelę vaikams, joje skamba dienos, skirtos mažiesiems ir jaukiems šeimos vakarams. Interneto puslapyje www.agniete.lt galima ją užsisakyti“.

Skatina rūpintis savo oda

Nors Moniką kasdien lydi muzika – pagrindinė jos veikla yra grožio salone.  Kosmetologijos specialistė dažniausiai atlieka jauninančias, priešraukšlines procedūras, taip pat veido valymus, drėkinimąsias procedūras.

„Jei kalbame apie pavasarį, tai odai labiausiai reikia atstatymo po žiemos. Dažnai veido odos būna tokiu metų laiku išjautrėjusios, išsausėjusios, praradusios drėgmę, todėl labai svarbu sumažinti odos jautrumą, drėkinti, skatinti regeneracinius procesus, na ir, žinoma, labai svarbu nepamiršti apsaugos nuo saulės (SPF) apsaugos kiekvieną dieną“, – patarimus žeria pašnekovė.

Svarbiausia – susidėlioti prioritetus

Monika – kūrybiška asmenybė. Be muzikos ji jaučia didelę aistrą kelionėms, naujiems potyriams, gamtai. Labai patinka gaminti, šeimai ir draugams. Jai taip pat artimos veiklos yra piešimas, keramika.

„Esu labai smalsus žmogus, todėl stengiuosi gyvenime išbandyti daug“, – tvirtina M. Bernotienė.

Paklausta, kaip pavyksta suderinti studijas su darbu ir kitais gyvenimo įsipareigojimais, Monika juokiasi.

„Čia klausimas, vertas milijono… Labai sunku, tikrai… nemeluosiu. Tačiau esu iš tų žmonių, kad jeigu kažką daro, turi daryti labai gerai ir iki galo, todėl būti mama, žmona, dukra, studente ir kosmetologe vienu metu – nemažas iššūkis. Visgi svarbiausia susidėlioti prioritetus ir labai gerai planuoti  laiką, tada viskas įmanoma. Svarbiausia yra labai norėti“, – įsitikinusi Šiaulių valstybinės kolegijos Kosmetologijos programos studentė Monika Bernotienė.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!


Atgal