Bendrasis priėmimas prasideda!

2022-06-01

Šiaulių valstybinė kolegija stojantiesiems šiemet siūlo 20 studijų programų sveikatos, socialinių, informatikos, inžinerijos mokslų bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Bendrojo priėmimo pagrindinio etapo prašymų teikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyks nuo birželio 1 iki liepos 25 d. 12 val.

Prašymus gali teikti ir dar neturintys brandos atestatų asmenys. Atėjus laikui, abiturientų atestatų duomenys patys pasieks bendrojo priėmimo informacinę sistemą, jeigu joje stojantysis jau bus susikūręs  asmeninę paskyrą.

Vyresni stojantieji taip pat labai laukiami, juolab kad bendrojo priėmimo konkurse jiems puikiai sekasi. Pavyzdžiui, iš 2021 m. bendrajame priėmime įstojusių į ŠVK ne tų pačių metų abiturientų beveik 80 proc. gavo valstybės finansuojamas vietas!

LAMA BPO prašymo teikimo gidas: https://www.youtube.com/watch?v=h24PdyFfCbw.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 29 d., studijų sutartys pasirašomos liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis. Sutartis pasirašyti elektroniniu būdu bus galima bet kurią šio laikotarpio dieną bet kuriuo paros metu, o popierines sutartis – rugpjūčio 1–2 d. nuo 9 iki 17 val.

Rugpjūčio 3–5 d. vyks papildomo etapo prašymų teikimas į likusias laisvas studijų vietas. Bus galima teikti naują prašymą, pagrindinio etapo prašymas negalios.

Į kolegiją galima įstoti ne tik per bendrąjį, bet ir per tiesioginį priėmimą. Jame pravartu dalyvauti asmenims, kurie negali pretenduoti į valstybės finansuojamas studijas. Minimalus stojamasis konkursinis balas stojantiems į ŠVK valstybės nefinansuojamas studijas – 2,0.

Nauja ŠVK studijų programa – Odontologinė priežiūra – šiemet nebus teikiama bendrajame priėmime, tačiau į ją galima įstoti tiesioginio priėmimo metu. Tie, kurie nori studijuoti šią paklausią ir perspektyvią studijų programą, kviečiami susisiekti el. paštu priemimas@svako.lt.

Stojančiuosius kviečiame konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

 


Atgal