Studentų mokslinė-praktinė konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2023 m. gegužės 11 d. nuo 10:00 val. iki 14:00 val.


Šiaulių valstybinėje kolegijoje pavasarį tradiciškai vykstančioje konferencijoje savo tyrimus pristatys studentai iš Bulgarijos, Sakartvelo, Turkijos, Vengrijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Konferencijoje bus diskutuojama apie informacijos ir komunikacijos raišką informacinėje visuomenėje, novatoriškus transporto sprendimus, IT sistemas, išmaniųjų technologijų santykį su aplinka, verslo, ekonomikos ir vadybos sričių problemas ir galimybes.

Planuojama, kad plenariniame posėdyje ir šešiose sekcijose, kurių darbui kartu su dėstytojais vadovaus ir studentai, bus pristatyta beveik septynios dešimtys pranešimų.

Konferencija vyks mišriu būdu – Šiaulių valstybinėje kolegijoje ir  platformoje ZOOM: https://bit.ly/Studentu_KonferencijaSVAKO2023

Renginio pradžia – gegužės 11 d. 10 val.

KONFERENCIJOS PROGRAMA

Numatoma, kad pranešimų tema parengti straipsniai bus publikuojami (elektronine forma) konferencijos straipsnių rinkinyje „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“, kuris yra registruotas, periodinis, nerecenzuojamas Šiaulių valstybinės kolegijos mokslo žurnalas.

Straipsnių publikavimas jame nemokamas.

Straipsniai bus priimami iki 2023 m. gegužės 22 d.

Informaciją teikia mokslo komunikacijos specialistė dr. Silvija Papaurėlytė-Klovienė, tel. (8 41) 52 37 69, 8 698 86 003, el. p. s.papaurelyte@svako.lt


Atgal