Šiaulių robotikos klubo veiklos pristatymas

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2024 m. vasario 12 d. nuo 17:30 val. iki 18:30 val.


Nuo šio semestro ŠVK patalpose vakarais renkasi patyrę robotikos sporto entuziastai. Visus, kurie ne tik domisi robotais, jų galimybėmis, bet ir patys norėtų konstruoti, kviečiame apsilankyti neformaliame susipažinimo susitikime, vyksiančiame vasario 12 d. (pirmadienį), 17.30 val., kolegijos centrinių rūmų 003 auditorijoje.

Robotikos klubo nariai parodys, ką ir kaip jie konstruoja, papasakos, nuo ko pradėti, kaip pasiekti geriausių rezultatų – keliose rungtyse (line following, mini sumo) jie yra vieni stipriausių Rytų Europoje.

Klubo, su kuriuo susipažinti kviečiame, veiklos apima ne tik sportinių robotukų (galinčių važiuoti kad ir lubomis) konstravimą, bet ir smagias paprastesnes rungtis, pavyzdžiui, nuotoliniu būdu valdomų robotų kovas (antweight), robot drag, folk race ir kitą elektronikos, IT, automatikos, mechanikos sričių kūrybą. Robotukų klube esate laukiame ir tokiu atveju,  jei mokate tik programuoti arba atvirkščiai, domitės tik mechanine dalimi. Robotika – ta vieta, kur vietos yra įvairiems komandos nariams.

Klube taip pat laukiami socialinių mokslų atstovai, kuriems įdomi techninė kūryba. Klubo komanda ne tik vyksta į tarptautines varžybas, bet ir jas organizuoja, todėl veiklų yra daugelio sričių entuziastams – pradedant rezultatų apskaita ir teisėjavimu, prisidėjimu organizuojant ar vedant renginius, juos filmuojant, viešinant. Maži ir greiti besirungiantys robotukai dažnai patraukia dėmesį, todėl gali suteikti ir daugiau naudų, pavyzdžiui, dėl inžinerijos skatinimo priemonių prieinamumo padėti gauti finansavimą vykdomiems projektams.

Klube atmosfera neformali, paprasta, bet kartu itin konstruktyvi, todėl tai puiki vieta, jei tik turite šiek tiek laiko pavakariais (nesvarbu, kad dar kol kas nesate profesionalai).

Daugiau apie klubą galite sužinoti apsilankę jų puslapyje www.roboklubas.lt ar Šiaulių robotikos klubo feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/roboklubas

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, lauksime jų vasario 12 dieną, nuo 17.30 val., CR-003.


Atgal