Projekto „Šiaulių Garbės CV“ baigiamasis renginys

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2020 m. vasario 12 d. nuo 15:00 val. iki 19:15 val.

Vieta: Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (Aušros al. 62).


„Šiaulių Garbės CV“ – tai Šiaulių valstybinės kolegijos 2019 metais įgyvendintas projektas. Projektas, skirtas Šiaulių miesto garbės piliečių pažinimui, neabejotinai stiprina pozityvų miesto įvaizdį ir bendruomeniškumą.

Jaunimui tai – edukacinė erdvė, leidžianti visapusiškai pažinti Šiaulius per miestą kuriančius žmones. Vyresniems šiauliečiams šis projektas yra galimybė nepamiršti šaknų, istorijos. Visiems mums – šiauliečiams ir miesto svečiams – projektas „Šiaulių garbės CV“ yra akstinas suvokti, kiek kiekvienas žmogus gali būti svarbus kuriant dabartį ir ateitį.

Vasario 12 d. organizuojamas nuveiktą darbą apibendrinantis renginys – parodos atidarymas, diskusija ir protmūšis, skirtas miesto gimnazistams. Visus šiauliečius ir miesto svečius Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į popietę, kurioje bus pristatoma Šiaulių miesto garbės piliečiams skirta paroda, projekto vykdytojai ragins diskutuoti apie pilietiškumą, miesto tapatybę ir iškilius šiauliečius. Miesto gimnazistų laukia protmūšis, registracija į jį bus paskelbta artimiausiu metu.

„Šiaulių Garbės CV“ – tai pilietiškumo pamokos jaunimui ir ne tik!

Renginio programa:

15.00 val. Protmūšis gimnazistams (komandų registraciją paskelbsime netrukus!)

17.30 val. Pokalbis-diskusija

18.30 val. Parodos atidarymas

Renginys vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros al. 62).

Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Įėjimas laisvas.


Atgal