„Profadienis“. Atrankinis turas Šiaulių valstybinėje kolegijoje

Kolegijos studentams

Data: 2023 m. rugsėjo 28 d. nuo 13:00 val. iki 14:30 val.


Kaip būsimam vairuotojui reikia daugiau nei tik skirti šviesoforo spalvų reikšmes, virtuvės šefui – daugiau nei perskaityti receptą, o gydytojui – daugiau nei tik baigti medicinos studijas, taip ir kiekvienam mūsų, siekiančiam profesionalumo, reikia ir žinių, ir patyrimo.

Jau aštuntą kartą vykstantis PROFADIENIS – tai galimybė pažinti verslo įmonių „virtuvę“ ir atsakyti sau į svarbiausius karjeros klausimus.

Studentus iš visų Lietuvos kolegijų kviečiame įveikti verslo iššūkius – įmonių parengtas patyrimines užduotis, siūlome galimybę susipažinti su patyrusiais ir savo darbą mylinčiais žmonėmis. PROFADIENIO metu prireiks žinių, geros intuicijos, gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją ir priimti sprendimus.

Šių metų spalio 12 d. vyksiančiame PROFADIENYJE 15-os Lietuvos kolegijų studentai bandys spręsti SEB banko, „Girteka Logistics“, „AmerisourceBergen“, „Rokiškio sūris" ir „Western Union“ pasiūlytas situacijas. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis prizas – kelionė į Europos Parlamentą, dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Šiaulių valstybinės kolegijos studentus kviečiame dalyvauti atrankiniame etape, kuris vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje, Verslo ir technologijų fakulteto I rūmų 412 auditorijoje, rugsėjo 28 d. 13 val. Planuojama renginio trukmė – 1,5 val. Atrankinio renginio metu dalyvausite vaidmenų žaidime, kurio metu analizuosime, kaip vidutinės klasės viešbučiai galėtų gerinti paslaugas naudodami skaitmenines technologijas, pasiūlydami paslaugų, padedančių saugoti gamtą, prisidedančių prie vietos bendruomenės aktyvumo ir tausojančių kultūros paveldą. Geriausiai pasirodę studentai dalyvaus  spalio 12 dieną vyksiančiame finaliniame renginyje.

Atrankos renginiui ruoštis nereikia.  Kviečiami visų kursų ir specialybių studentai! Dalyvių skaičius ribotas.

Dalyvių registracija vyksta čia: https://tinyurl.com/ProfadienisSVK2023

Daugiau apie PROFADIENĮ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100084587931612


Atgal