Nuotolinė „Erasmus+“ atranka Sveikatos priežiūros fakulteto studentams

Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei

Data: 2020 m. balandžio 14 d. nuo 10:00 val. iki 12:00 val.

Vieta: Atranka vyks nuotoliniu būdu, platformoje GOOGLE MEET


Karantinas paskatino ne vieną iš mūsų ieškoti naujų darbo formų. Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius skelbia, kad ilgai planuotos mainų programos „Erasmus+“ atrankos, turėjusios vykti prieš pat paskelbiant karantiną, šiemet organizuojamos nuotoliniu būdu.

„Erasmus+“ atranka Šiaulių valstybinėje kolegijoje paprastai vyksta keliskart per metus. Šiais metais atranka Sveikatos priežiūros fakulteto studentams vyks balandžio 14 d. nuo 10 val., o „Erasmus+“ atranka Verslo ir technologijų fakulteto studentams organizuojama balandžio 15 d. ir 16 dienomis nuo 10 val. Atrankos vyks nuotoliniu būdu, per platformą GOOGLE MEET.

Dokumentus studentai, norintys dalyvauti atrankose ir siekiantys išvykti pagal mainų programą „Erasmus+“ dalinėms studijoms, praktikai ar absolvento praktikai, kviečiami teikti iki balandžio 8 d. Dėl dalinių studijų dokumentai teikiami, studentai konsultuojami el. paštu r.kudrickaite@svako.lt, dėl praktikos, absolvento praktikos – g.zdanaviciene@svako.lt.

Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius atkreipia dėmesį, kad „Erasmus+“ dalinės studijos užsienyje bus vykdomos tik nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio. „Erasmus+“ praktika (absolvento praktika) planuojama ne anksčiau kaip nuo 2020 m. birželio 15 d. (bus vertinama situacija pasaulyje dėl COVID-19).


Atgal