Mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: nuo 2023 m. kovo 30 d. 10:00 val. iki kovo 31 d. 19:00 val.


Didžiausia Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023  vyks kovo 30–31 dienomis Vilniuje! Paroda, skirta moksleiviams, studentams, karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, mokytojams ir mokyklų administracijoms.

Parodos lankytojų lauks:

– STUDIJOS – Lietuvos universitetai, aukštosios mokyklos, profesinio mokymo įstaigos ir studijų užsienyje galimybės (5 SALĖ );

– KARJERA – verslai, įdarbinimo galimybės. Kovo 30 dieną „Tvari Lietuva“ renginiai (5 SALĖS A sektorius);

– Mokytojų kambarys – mokymai, seminarai ir diskusijos mokytojams apie Įtraukųjį mokymą, „Edtech Lietuva“  pranešimai, mokyklų lyderiams pranešimai, „Renkuosi mokyti“ renginiai ir dar daugiau;

– Profesinio mokymo įstaigos, persikvalifikavimo galimybės, įvairūs mokymai (4 SALĖ);

– Inovacijų zona (4 SALĖ);

– Papildoma 4 salės Prezentacijų zona (Renginiai: „FAIL NIGHTS“ ir „Karjeros speed dating”);

– Konferencijų centras gausus diskusijų, pranešimų apie karjeros ir studijų galimybes.

Parodos metu kalbėsime apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos, padėsime atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus asmenims, atsakysime į aktualius klausimus, susijusius su karjera ir studijomis!

Renginys vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Kovo 30–31 d. Litexpo, parodoje KARJERA & STUDIJOS, atskirame jungtiniame stende Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės sektoriui atstovaus LINPRA nariai – Alytaus profesinio rengimo centras, Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras TECHIN, Šiaulių valstybinė kolegija ir Šiaulių technologijų mokymo centras.

Kviečiame moksleivius sudalyvauti LINPRA stende vyksiančiuose Techninių gebėjimų konkursuose ir išbandyti savo jėgas vienoje iš 4 (arba visose) inžinerinių kompetencijų pasitikrinimo rungtyse. Čia bus galima atskleisti savo technologinius hobius ir talentus – galbūt tai ateities studijų ir mokymosi kryptis!

Konkursas vyks 2 dienas, ir kiekvienoje užduotyje kiekvieną dieną laimės vienas moksleivis, atlikęs ją tiksliausiai, kokybiškiausiai, išmaniausiu būdu! Prizas kiekvienam iš 8 laimėtojų – 100 Eur vertės dovanų čekiai.

Šiaulių valstybinės kolegijos konkurso užduotis

Uždavinys: Sukurk programą Programuojamam loginiam valdikliui (PLV). Užduoties trukmė iki 30 min. Naudojant IEC 61131-3 programavimo kalbą (LD), mokiniai turės sukurti nedidelės apimties programą pagal pateiktą užduotį, įkelti sukurtą programą į stendą su keletu jutiklių ir vykdiklių ir taip ją ištestuoti. Norint kokybiškai įvykdyti užduotį, gali būti reikalingos žinios apie pagrindinius PLV programavimo komponentus, įskaitant diskretinės logikos elementus, laikmačius ir skaitiklius.

Šiaulių valstybinė kolegija vykdo daugiau nei 20 studijų programų ir rengia informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos specialistus, ją renkasi aukštojo išsilavinimo siekiantys asmenys iš Šiaulių regiono ir visos Lietuvos. Darbo rinkoje, šiuolaikiškose inžinerinės pramonės įmonėse ypač vertinami ir laukiami šios aukštosios mokyklos parengti automatikos ir elektros inžinerijos specialistai, Gamybos inžinerijos ir Informacinių sistemų technologijos programų absolventai (šias ŠVK programas užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ įvertino „Investors‘ Spotlight“ kokybės ženklu).


Atgal