Kišeninių kalendorėlių parodos „24 pasirinkimo galimybės“ atidarymas

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2020 m. vasario 20 d. nuo 16:00 val. iki 17:00 val.

Vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos Biblioteka ir savarankiškų studijų centras (Aušros al. 40)


Vasario 20 d. 16 val. kolegijos bendruomenei ir šiauliečiams bus pristatyta kišeninių kalendorėlių paroda „24 pasirinkimo galimybės“.

Parodos autorė – Jūratė Kirklienė, Vadybos ir komunikacijos katedros administratorė, kišeninius kalendorėlius kolekcionuojanti jau 28 metus.

„24 pasirinkimo galimybės“ – jau 10-oji jos autorinė paroda. Iš viso kolekcijoje sukaupta daugiau nei 9400 kalendorėlių.

Kolekcijos pradžia – 1992 metais. Pirmieji vaikiško filmo personažų kalendorėliai įsigyti tuometiniame Šiaulių „Žiburio“ knygyne. Seniausias kolekcijos eksponatas – 1946 metų kalendorėlis, taip pat yra 1959, 1960, 1961, 1964 metų kalendorėlių, o nuo 1971 iki 2020 metų yra nepertraukiamai visų metų kalendorėlių.

„Man jie visi yra išskirtiniai, vieni už kitus įdomesni, spalvingesni. Kolekciją puošia beveik visų Europos šalių kalendorėliai, taip pat išskirtinio dizaino kalendorėliai iš Meksikos, Tailando. Lietuviški kalendorėliai nenusileidžia užsienietiškiems nei spalvomis, nei dizainu, nei išreikšta mintimi“, – sako J. Kirklienė.

Parodoje „24 pasirinkimo galimybės“ bus pristatyta apie 150 kalendorėlių, kurie atspindi Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomas studijų programas.

Vadybos ir komunikacijos katedroje vykdomoms – Įmonių ir įstaigų administravimo, Informacijos valdymo, Organizacijos komunikacijos, Gamybos ir logistikos vadybos – studijų programoms ruošiamas atskiras kišeninių kalendorėlių stendas.

J. Kirklienė džiaugiasi, kad visi, kurie žino apie šį moters pomėgį, nuolat gausina ir turtina jos kolekciją.


Atgal