Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS 2021: kryptį renkiesi pats

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2021 m. lapkričio 18 d. nuo 09:00 val. iki 15:00 val.

Vieta: Online


Turime TAU puikių naujienų! Jau lapkričio 18 dieną online susitiksime ketvirtą kartą Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamame renginyje „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“!

Dalyvavę ankstesniuose festivaliuose žino, kad TAVO PIN KODAS kviečia į pokalbius su įdomiais žmonėmis, kūrybines dirbtuves ir ragina susipažinti su Šiauliuose jauniems žmonėms siūlomų veiklų įvairove.
 
Šių metų galimybių festivalio šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, todėl tikimės, kad renginys padės ne tik atrasti tai, kas tau patinka, bet ir paskatins domėtis dar nepažintais dalykais, provokuos kelti iššūkius! Laukia įdomi diena! Būk pasiruošęs!
 
Sek renginio naujienas socialiniuose tinkluose ir www.svako.lt!
 
Renginio pradžia – lapkričio 18 d. 9 val. Festivalio vedėjas – teatro ir kino aktorius, dainininkas, dainų kūrėjas Rokas Petrauskas.
 
TAVO PIN KODAS bus transliuojamas tiesiogiai Youtube platformoje. Eik į galimybių festivalio svetainę https://tavopinkodas.lt/ ir tapk renginio dalimi.
 
Su moksleiviais renginio dieną bendraus žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, rašytojas ir socialinių tinklų aktyvistas Andrius Tapinas (pranešimo tema „Investuoti į save – apsimoka“), verslininkas fotografas, leidėjas ir investuotojas Marius Jovaiša („Kaip svajonę paversti tikslu?“), šiaulietis, www.baldai1.lt steigėjas Pijus Makarevičius pristatys pranešimą „Atsitiktinės sėkmės nebūna“.
 
Jaunosios kartos menininkės Jolitos Vaitkutės tema – „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“. Galimybių festivalyje dalyvaus  dainų atlikėja ir kūrėja, kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė), savo patirtį apibendrinsianti pranešimu „Per išbandymus – į atradimus“.
 
Ar jau girdėjai, kad 2022-ieji paskelbti Lietuvos jaunimo metais? Puiki žinia! O kas iš to Tau? Kaip savo metinėje kalboje sakė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, jaunystė yra metas, kai įgyjama naujų patirčių ir susirandama naujų draugų. Pandemija privertė mus riboti socialinius kontaktus, izoliuotis ir mokytis namuose. Dabar – metas atsigriebti! Atsiveria galimybės studijuoti, dirbti ar tiesiog pažinti Europą. Klausyk Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje komunikacijos grupės asistentės Anetos Stankevičienės ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ekonomikos valdysenos grupės asistentės Aušrinės Diržinskaitės pranešimo, kad išgirstum, ko iš jaunimo metų tikisi jauni žmonės, kaip į tai reaguoja Europa ir kaip pasinaudoti visomis jaunimo metų galimybėmis!
 
Interaktyviame mago Roko Bernatonio šou, į kurį pakviesime „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ dalyvius, daug kartų suprasite, kad nesuprantate, kaip jam tai pavyksta. Nenuostabu, juk Roko pasirodymas ypač interaktyvus, įtraukiantis, jame nėra stebėtojų – visi žiūrovai tampa šou dalyviais! Roko pasirodymų niekaip nepavadinsi įprastu magijos šou, kai žiūrovai tiesiog stebi iliuzionisto atliekamus triukus. Nes jie... nestebi. Žiūrovai patys DALYVAUJA magiškame nuotykyje ir patiria visą skalę emocijų.
 
Renginio dalyvių laukia įdomūs pranešimai, pusdienis prasmingo ir įtraukiančio turinio, tikrai daug puikių emocijų!
 
Nepraleisk vieno didžiausių renginių Šiaulių miesto jaunimui! Dalyvavimas renginyje nemokamas.
 
#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia #KryptįRenkiesiPats

Atgal