„Erasmus+“ – mainų programa, atverianti naujus kelius! Dalyvauk atrankoje!

Kolegijos studentams

Data: 2023 m. kovo 22 d. nuo 12:00 val. iki 13:00 val.


Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius kviečia dalyvauti „Erasmus+“ atrankoje dalinėms studijoms ir / ar praktikai užsienyje!

Nori pažinti kitas kultūras ir leistis į nepamirštamą gyvenimo nuotykį? Mėgsti keliones, naujas pažintis ir svajoji save išbandyti? Mainų programa „Erasmus+“ tau gali padovanoti nepakartojamų įspūdžių!

Atrankoje kviečiami dalyvauti visi ŠVK studentai, norintys įgyti tarpkultūrinės patirties, sustiprinti užsienio kalbos žinias, pažinti kitas kultūras ir išplėsti akiratį. Visa tai tikrai svarbu kiekvienam, norinčiam sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje ir jaustis stipresniu specialistu.

„Erasmus+“ atranka vyks kovo 22 d. Dokumentus studentai kviečiami teikti iki kovo 19 dienos.

Pasinaudoti mainų programos galimybėmis gali tiek nuolatinių, tiek ištęstinių studijų Šiaulių valstybinės kolegijos studentai.

„Erasmus+“ siūlomas galimybes pasirengusios pristatyti Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojos. Jeigu turite klausimų, svarstote apie galimybes tapti mainų programos dalimi, kviečiame pasimatyti informaciniuose susitikimuose, kuriuose aptarsime visus rūpinčius ir nerimą keliančius dalykus. Informaciniai susitikimai planuojami kovo 8 ir kovo 15 dienomis 13 val. Tarptautinių ryšių skyriuje (centriniai rūmai, Aušros al. 40, 206 kab).

Domina tarptautinės perspektyvos? Susisiekime jau dabar!

Raminta Kudrickaitė, Tarptautinių ryšių koordinatorė – „Erasmus+“ dalinės studijos
Tel. +370 41 43 37 93, mob. 8 629 34 951
El. paštas r.kudrickaite@svako.lt

Guoda Kačinskaitė, Tarptautinių ryšių koordinatorė – „Erasmus+“ praktika
Tel. +370 41 43 37 93, mob. 8 671 94 392
El. paštas g.kacinskaite@svako.lt

Daugiau informacijos apie mainų programos teikiamas galimybes ir sąlygas skelbiama čia: https://svako.lt/lt/studentams/studijos-praktika-uzsienyje/erasmus.


Atgal