Atvirų durų diena „(PA)TIRK STUDIJAS ŠVK“

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2024 m. kovo 14 d. nuo 09:00 val. iki 14:00 val.


Atvirų durų diena – puiki galimybė iš arčiau pamatyti aukštosios mokyklos erdves, pabendrauti su įstaigos atstovais, užduoti rūpimų klausimų studentams ir sužinoti svarbiausius dalykus tiesiogiai iš kolegijos bendruomenės narių.

„(PA)TIRK STUDIJAS ŠVK“ kovo 14 dieną kviečia 8–12 klasių moksleivius geriau pažinti save, kad nereikėtų klaidžioti renkantis ateities kelią – atvykite į aukštąją mokyklą, dalyvaukite siūlomose veiklose, išbandykite galimybes. Norime padėti jums apsispręsti, kuo domitės ir kokią savo ateitį matote. Neabejojame, kad, pabendravę su studentais ir dėstytojais, patyrę, ką studentams siūlo Kolegija, išgirdę aktualiausią informaciją, jausitės drąsiau rinkdamiesi profesiją.

Atvykę į Šiaulių valstybinę kolegiją sužinosite svarbiausius priėmimo akcentus, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį planuojant stoti į aukštąją mokyklą. Taip pat galėsite neformaliai pabendrauti su studentais, mielai besidalijančiais patirtimi, studentiško gyvenimo ypatumais, negailinčiais patarimų ir rekomendacijų. Visa tai taip praverčia nugalint baimes, auginantis pasitikėjimą savimi!
 
Kviečiame drąsiai praverti Šiaulių valstybinės kolegijos duris, kad pamatytumėte, paliestumėte, išbandytumėte, pabendrautumėte su dėstytojais ir studentais, pajustumėte aukštosios mokyklos atmosferą.

Svečių laukiame abiejuose fakultetuose – Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų.

Renginys vyks 2024 m. kovo  14 d. (ketvirtadienį). Galite pasirinkti laiką nuo 9 val., 11 val. ar 13 val.   Susiplanuokite jums tinkamiausią laiką ir aplankykite mus!

Į 2024 m. kovo 14 d. vyksiančius vizitus / užsiėmimus kviečiame registruoti moksleivių grupes ar pavienius moksleivius.

Dalyvių registracijos forma: https://forms.gle/d2eXwmxBN4wu5Zzj9

Primename, kad, esant poreikiui, organizuojamos nuotolinės konsultacijos moksleivių ar kitų suinteresuotų asmenų grupėms, taip pat kviečiame į praktines dirbtuves – supažindiname su profesijomis per konkrečias veiklas. Dėl individualių užsiėmimų kviečiame susisiekti el. paštu karjera@svako.lt arba telefonu +370 615 60 180


Atgal