ATVIRA INŽINERINĖS PRAMONĖS LABORATORIJA (II diena)

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2017 m. rugsėjo 13 d. nuo 10:00 val. iki 15:00 val.

Vieta: Šiaulių valstybinė kolegija (Aušros al. 40) Prisikėlimo aikštė (Aušros al. 40)

Rugsėjo 13 d. nuo 10 iki 15 val.:

• Interaktyvių LINPRA infomobilių lankymas (3D spausdintuvai, staklių valdymo bei gamybos ciklo simuliacinės programos, žmogaus fiziologinių savybių testavimo įranga, kiti mokomieji stendai ir kt.). Du autobusai stovės Prisikėlimo aikštėje (Aušros al. 40).

• Praktinės technologinių ir gamtamokslinių įgūdžių dirbtuvės „Pagamink ir išbandyk“: 3D projektavimas ir spausdinimas; Nuostabieji šviestukai; Nuotoliniu būdu valdomų modelių konstravimas ir varžybos. Dirbtuvės vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40). Nugalėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, skatinančiais naudotis aukštosiomis technologijomis. Būtina išankstinė registracija el. p. rinkodara@svako.lt, dirbtuvių dalyvių skaičius – ribotas, kviečiami vyresnių klasių moksleiviai, turintys tvirtus technologinių ir gamtamokslinių žinių pagrindus, po 8–10 iš vienos mokymo įstaigos. Registruojantis prašome nurodyti dominančią dirbtuvių tematiką.

Sekcija „Nuotoliniu būdu valdomų modelių konstravimas ir varžybos“
Kūrybinių dirbtuvių dalyviai, konstruodami ir bandydami keturračius modelius, valdomus išmaniaisiais telefonais, praktiškai susipažins su mechanikos, elektronikos ir Arduino mikrovaldiklių panaudojimo pagrindais. Dešimt komandų, kurių kiekviena sudaryta iš 4 narių, tarpusavyje varžysis lenktynių trasoje dėl vertingų elektronikos pažinimą skatinančių prizų. Komanda turi pasirūpinti, kad bent vienas narys turėtų Android telefoną su galimybe įdiegti nedidelės apimties programėlę (rekomenduojama turėti ir kroviklį).

Sekcija „Nuostabieji šviestukai“
Pradedantieji susilituos sau „mirksiuką", pažengę susilituos šviesos diodų juostą. Dalyviai išmoks naudotis maketavimo plokšte, sužinos, kaip pasigaminti plokštę elektronikos komponentų litavimui.

Sekcija „3D projektavimas ir spausdinimas“
Dirbtuvėse moksleiviai susipažins su 3D modelių kūrimu ir spausdinimu, mokysis modeliuoti trimačius grafinius objektus bei juos parengti spausdinimui. Dalyviai savarankiškai modeliuos erdvinį objektą, parengs jį spausdinimui ir atspausdins. 


 

 

 

 


Atgal