Vizitas Ispanijoje – turiningas ir produktyvus

2022-05-19

Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Vadybos ir komunikacijos katedros dėstytojos dr. Ligita Šalkauskienė ir dr. Rasa Balvočiūtė gegužės 9–12 dienomis lankėsi Malagos universitete (Ispanija).

Dėstytojos į aukštąją mokyklą vyko pagal „Erasmus+“ personalo mobilumo programą.

Išvykos tikslas – paskaitų skaitymas, bendradarbiavimo galimybių aptarimas, dalijimasis gerąja patirtimi su kitų šalių švietimo institucijomis.

Vizito metu Malagos universitete vyko personalo mobilumo savaitė, kurioje dalyvavo  švietimo institucijų atstovai iš Ispanijos, Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Portugalijos, Vengrijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Palestinos, Sakartvelo, Azerbaidžano, Latvijos, Tuniso, Bolivijos, Jordanijos.

Dėstytojos ne tik skaitė paskaitas, bet ir pristatė Šiaulių valstybinėje kolegijoje siūlomas studijų programas ir studijų galimybes Lietuvoje. Vizito metu vyko pasidalijimas studijų ir praktikų organizavimo patirtimi, aptartas studentų verslumo ir lyderystės gebėjimų stiprinimas.  

Užmegzti kontaktai ir aptartos bendradarbiavimo galimybės su Vengrijos, Lenkijos, Sakartvelo universitetų atstovais dėl Gamybos ir logistikos vadybos bei Įmonių ir įstaigų vadybos programų studentų mobilumo.

Buvo galima susispažinti su įvairių šalių švietimo sistemomis, studijų programomis, kultūriniais panašumais ir skirtumais.

Dėstytojos kvietė Malagos universiteto ir kitų šalių institucijų atstovus paraginti studentus studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, o dėstytojus – dalyvauti „Erasmus+“ renginiuose.


Atgal