Vizitas Gruzijos Kaukazo tarptautiniame universitete

2017-05-12

2017 m. balandžio 25–28 d. pagal Erasmus+ mainų programą Šiaulių valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja, lektorė Danutė Valentienė ir Verslo ir technologijų fakulteto prodekanė, lektorė Virginija Latvėnienė dalyvavo mobilumo organizavimo vizite Kaukazo tarptautiniame universitete Gruzijoje (http://www.ciu.edu.ge/).

Vizitas buvo organizuojamas bendradarbiavimo sutarčiai, pasirašytai prieš dvejus metus, įgyvendinti. Programą sudarė ir vizitui visą laiką vadovavo Kaukazo tarptautinio universiteto tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Tamara Chakhnashvili.

Universiteto pasirengimas vizitui, atsakingas ir pagarbus požiūris į bendradarbiavimą, intensyvi veikla leido įgyvendinti iš anksto suderintą kelionės tikslą – susipažinti su studijų programų kokybės priežiūra ir užtikrinimu vykstant studijų mainams.

Per dvi dienas įvyko net 9 susitikimai su universiteto vadovybe, akademiniu ir kitu studijas aptarnaujančiu personalu, studentais. Susitikimų metu pristatyta Šiaulių valstybinė kolegija, diskutuota įvairiais studijų organizavimo, programų rengimo, įgyvendinimo, studijų kokybės klausimais, aptartos ir derintos akademinių mainų, bendrų projektų galimybės.

Kaukazo tarptautinis universitetas yra didžiausia Gruzijoje privati aukštojo mokslo įstaiga, 1995 m. įsikūrusi Tbilisyje. Jame studijuoja daugiau nei 3000 studentų iš Gruzijos ir daugiau nei 500 studentų iš įvairių pasaulio kraštų.

Kaukazo tarptautinis universitetas didžiuojasi savo bendruomenės kultūriniu sąmoningumu, ateityje tikisi rezultatyviai bendradarbiauti su Šiaulių valstybine kolegija akademinių mainų, mokslo ir projektų srityse.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija


Atgal