Vienuoliktoje mokslinėje-praktinėje konferencijoje – rekordinis dalyvių skaičius

2017-04-20

Šiandien Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultete vyko 11-oji respublikinė mokslinė-praktinė technologinių studijų studentų konferencija „Naujų technologijų taikymas“. Mokslinius pranešimus pristatė beveik 90 konferencijos dalyvių.

Vienuoliktą kartą Šiaulių valstybinėje kolegijoje organizuota konferencija sulaukė didžiulio susidomėjimo. Konferencijoje pranešimus skaitė ne tik šalies aukštųjų mokyklų studentai ir jų dėstytojai – aktyviai įsitraukė Šiaulių miesto gimnazijų atstovai.

Renginį šiemet patikėta organizuoti Statybos ir aplinkos inžinerijos katedrai.

Konferencijos dalyviams sveikinimo žodį tarė Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis. Jis pabrėžė inovacijų ir naujų technologijų svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, pasidžiaugė, kad bendram darbui konferencijoje šiandien susibūrė gausus būrys smalsaus jaunimo.

Po plenarinio posėdžio, kuriame kalbėta apie elektros energetiką, robotikos sportą, IT projektų kūrimo procesų valdymą, pastatų sandarumo užtikrinimą ir matavimus, naujus technologinius sprendimus vandentiekio siurblinėse, prasidėjo darbas sekcijose. Nagrinėtos temos, susijusios su statybomis ir darniu vystymusi, novatoriškais transporto sprendimais, IT ir multimedijomis, elektros ir valdymo technologijomis.

Viešųjų ryšių specialistė
Urtė Drąsutytė


Atgal