Vasarį plačiau atveriame duris moksleiviams

2020-02-05

Vasario 24–25 dienomis Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) organizuoja Atvirų durų dienas – praktinius užsiėmimus, skirtus miesto ir rajono moksleiviams. Paskutinį žiemos mėnesį kolegijoje vyks ir daugiau įdomių renginių, kuriuose laukiama jaunimo.

Dvi dienas aukštoji mokykla moksleiviams siūlo dalyvauti įvairiose praktinėse veiklose, vyksiančiose abiejuose kolegijos fakultetuose. Šiaulių valstybinė kolegija kviečia miesto ir rajono moksleivius iš arčiau susipažinti su čia vykdomomis studijų programomis ir „pasimatuoti“ skirtingas profesijas.

Atvirų durų dienos – puiki galimybė apsilankyti aukštojoje mokykloje, susitikti su studentais, turiningai praleisti laiką ir sužinoti daugiau apie Šiauliuose rengiamus specialistus. Mokyklų grupių registracija iki vasario 20 dienos vyksta ČIA, šioje nuorodoje skelbiamas ir išsamus siūlomų užsiėmimų sąrašas. Vietų skaičius veiklose ribotas. 

Moksleivius taip pat kviečiame į susitikimą su Lietuvos kariuomenės atstovais, kuris vyks vasario 11 d. 13 val. Verslo ir technologijų fakulteto II rūmuose, Vilniaus g. 137.

Vasario 12 d. smalsių ir sumanių Šiaulių miesto gimnazijų moksleivių laukiame ŠVK įgyvendinto projekto „Šiaulių Garbės CV“ baigiamajame renginyje. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks 9–12 klasių gimnazistams skirtas protmūšis. Registracija į renginį vyksta ČIA.

Vasario 18 d. 12.30 val. kolegijoje vyks seminaras „Ieškau darbo! Nuo ko pradėti?“. Renginio vieta – Verslo ir technologijų fakulteto II rūmai, Vilniaus g. 137. Kviečiame dalyvauti! Įėjimas laisvas. Seminare vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame iš anksto užsiregistruoti.

Vasario 19 d. organizuojamas veidoskaitos seminaras „Tavo veidas – Tavo CV“, kuriame moksleiviai taip pat laukiami. Susitikimas su veidoskaitos treneriu Nerijumi Rupšiu vyks Verslo ir technologijų fakulteto II rūmuose, Vilniaus g. 137. Į renginį būtina išankstinė registracija

Vasario mėnesį taip pat vyksta registracija į vienuoliktokams ir dvyliktokams skirtas matematikos konsultacijas, kurios vyks nuo kovo 10 iki gegužės 26 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Vietų skaičius užsiėmimuose ribotas. Užsiėmimų tikslas – sustiprinti matematikos žinias, padėti pasirengti įvairiems atsiskaitymams ir valstybiniam matematikos egzaminui. Moksleivių registracija vyksta ČIA.


Atgal