Vaikinų krepšinio komanda iškovojo III vietą

2018-04-26

Balandžio 25 d. Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės B grupės vaikinų krepšinio varžybos.

Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinų komanda, laimėjusi zonines varžybas, pateko į finalo ketvertą ir pusfinalyje susitiko su Alytaus kolegijos komanda. Rungtynės buvo atkaklios, nugalėtoją lėmė paskutinės sekundės. Šį kartą sėkmė lydėjo studentus iš Alytaus. Jie susitikimą laimėjo rezultatu 80:77.

Mažasis finalas vyko kur kas ramiau. ŠVK komanda 68:52 įveikė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos sportininkus. Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinai pasidabino bronzos medaliais ir pelnė III vietos taurę. Pirmąją vietą iškovojo šeimininkai – Kauno technikos kolegijos sportininkai. Jie finale įveikė Alytaus kolegiją.

Bronzinėje Šiaulių valstybinės kolegijos komandoje žaidė šie studentai: Justinas Mačinskas (KNZ15), Mindaugas Kirkila (KNZ15), Eisvinas Šliavas (ATE15), Vilius Veikalas (MT16), Skirmantas Merkevičius (KNZ16), Vilius Akučka (IST17), Mantas Dereškevičius (IST17), Mantas Anilionis (TLT17) ir Dinas Myniotas (TLT17) .

Komandą treniruoja kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.