Tradiciniai SVAKO metų apdovanojimai – jau šiandien!

2021-06-03

S.V.A.K.O. apdovanojimai – tradicinis Šiaulių valstybinės kolegijos renginys, kuriame pagerbiami per metus labiausiai nusipelnę ir ryškiausi aukštosios mokyklos žmonės.  

Šių metų renginys „S.V.A.K.O. apdovanojimai 2021: metų ryškiausieji!“ planuojamas birželio 3 d. 15 val. nuotoliniu būdu.

Šventinio susitikimo metu bus įvardinti ir apdovanoti daugiausia šiais studijų metais nuveikę Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės nariai. Džiaugiamės, kad juos labai atsakingai ir kruopščiai siūlė Studentų atstovybė, abu Šiaulių valstybinės kolegijos fakultetai – Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros. Šventiniame renginyje bus įvertinti 2020–2021 studijų metais labiausiai suspindėję ir savo darbais stebinę studentai ir dėstytojai, dar viena nominacija skirta darbuotojams.

Apdovanojimų renginyje kviečiame dalyvauti visus Šiaulių valstybinės kolegijos studentus, dėstytojus ir darbuotojus. Nuoroda į renginį visiems Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės nariams išsiųsta SVAKO el. paštu.

Birželio 3 dieną 15 val. lauksime visų prisijungiant – kviečiame švęsti bendrystę!

Laureatai bus paskelbti jau tradicija tapusiose nominacijose: METŲ PROVERŽIS, METŲ INICIATYVA, METŲ PROTAS, METŲ TARPTAUTINĖ SĖKMĖ, METŲ ŽVAIGŽDĖ ir METŲ ENERGIJA.


Atgal