Tarptautinio tinklo „NEOLAiA“ susitikimai Italijoje

2021-11-29

Lapkričio 15–16 dienomis Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai dalyvavo Europos universitetų tinklo „NEOLAiA“ organizuotuose susitikimuose Romos ir Salerno miestuose.

Pirmąją dieną Romoje vyko susitikimas, kurio metu buvo aptartos planuojamos bendros projekto veiklos, nusibrėžti tikslai ir planai. Kalbėta apie jungtinių studijų programų kūrimą, bendros lygių galimybių ir įvairovės politikos rengimą, Focus akademijos veiklą, vasaros mokyklas ir kt.

Antrąją dieną Salerno mieste vyko tolimesni susitikimai, kuriuose diskutuota apie numatytas projekto viešinimo veiklas, studentų / darbuotojų mobilumus, kitus projekto paraiškos rengimo žingsnius. Suderinti būsimi projekto partnerių susitikimai.  

Šiaulių valstybinė kolegija prie „NEOLAiA“ tinklo prisijungė nuo 2020 m.

Tinklą sudaro Bylefeldo universitetas (Vokietija), Chaeno universitetas (Ispanija), Ostravos universitetas (Čekija), Suceavos Ștefan cel Mare universitetas (Rumunija), Örebro universitetas (Švedija), Salerno universitetas (Italija), Turo universitetas (Prancūzija) ir Šiaulių valstybinė kolegija (Lietuva).

Tikimasi, kad dalyvavimas tinklo partnerių veiklose paskatins teigiamus pokyčius organizacijoje, leis būti globalesniems, drąsiai imtis naujų iššūkių ir pateisinti nuolat besimokančios bendruomenės vardą.

Šiaulių valstybinė kolegija džiaugiasi, kad sistemingas darbas, bendradarbiavimas su aukščiausio lygio institucijomis skatina eiti pirmyn – taip aukštoji mokykla yra matoma ir vertinama ne tik savo mieste ar regione, bet ir už šalies ribų, tarptautiniu lygmeniu.

Daugiau informacijos apie Europos universitetų tinklą „NEOLAiA“ galima rasti ČIA.


Atgal