Tarptautinėje savaitėje ŠVK – svečiai iš užsienio ir veiklų gausa

2018-04-07

Balandžio 9–13 dienomis Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks Tarptautinės savaitės 2018 renginiai. Laukiama svečių iš užsienio partnerių institucijų, tikimasi, kad aktyviai į veiklas įsitrauks Kolegijos bendruomenė. Šiauliečiai pirmadienį kviečiami į motyvacines paskaitas.

Šiaulių valstybinė kolegija bendradarbiauja su 114 užsienio institucijų iš 24 pasaulio šalių. Tarptautinės savaitės renginiuose laukiama atvykstant svečių iš Graikijos, Ispanijos, Turkijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos.

Tarptautinė savaitė 2018, skirta mainų programos Erasmus+ gyvavimo trisdešimtmečiui, Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks balandžio 9–13 dienomis. Renginių ciklo dalyviams parengta įdomi ir turininga programa: bus dalijamasi gerąja patirtimi, prisiminsime, kaip keitėsi ir vystėsi programa Erasmus+, kalbėsime apie įveiktus iššūkius ir ateities planus, tarpkultūrinės komunikacijos svarbą. Laukia dirbtuvės grupėse, bendros laisvalaikio veiklos, diskusijos, kultūrinė programa, tarptautinis vakaras.

Pirmadienį motyvacinėse paskaitose apie keliones, savanorystę, asmeninius iššūkius su šiauliečiu, skautu, savanoriu Sergejumi Staponkumi-Seržu ir aktoriumi, keliautoju Leonardu Pobedonoscevu kviečiami dalyvauti visi šiauliečiai. Paskaitų pradžia – 12.30 val.

Balandžio 12 d. Sveikatos priežiūros fakultete vyks tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Studentas. Mokslas. Sveikata 2018“

ŠVK darbuotojų ir studentų ypač laukiame susitikimuose balandžio 9 d. (pirmadienį), balandžio 12 d. kviečiame dalyvauti užsienio partnerių prisistatymuose (9–11 val. Centrinių rūmų Konferencijų salėje). Kolegijos studentai tikrai nenusivils atėję į atviras svečių paskaitas. Žinoma, nepraleiskite ir Tarptautinio vakaro, jis planuojamas balandžio 12 d. 17–19 val. Centrinių rūmų Aktų salėje!

Tarptautinės savaitės programa

Program in English


Atgal