Tarptautinėje konferencijoje kalbėta apie šiandienos aktualijas ir ateities perspektyvas

2017-05-16

Gegužės 11 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Studentų taikomosios-tiriamosios veiklos sklaida“.  

Konferencijos pradžioje visus pasveikino Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis ir Rita Bužinskienė, Verslo ir apskaitos katedros studentų mokslinės draugijos kuratorė.

Tarptautinė studentų mokslinė ir praktinė konferencija šiemet buvo skirta Šiaulių valstybinės kolegijos 15-os metų jubiliejui ir Tarptautinei buhalterio dienai paminėti.

Konferencijoje sulaukta gausaus būrio dalyvių iš Lietuvos: daugiau nei 40 pranešėjų atvyko iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų. Nuotoliniu būdu konferencijoje dalyvavo Gruzijos atstovai.

Konferencijos tikslas – skatinti ir motyvuoti studentų mokslinę ir tiriamąją veiklą. Konferencijoje nagrinėtos temos, susijusios su verslo plėtra, finansiniais ir investiciniais procesais, ekonomikos vystymosi vertinimu. Nemažai susidomėjimo sulaukė stendiniai pranešimai, parengti aktualiomis temomis.

Darbą sekcijose konferencijos dalyviai užbaigė aktyviomis diskusijomis.  

Studentų mokslinės draugijos kuratorės Rita Bužinskienė ir Palmira Papšienė


Atgal