Tarptautinę studentų dieną – protmūšis ir kareiviška košė

2017-11-20

Nors Tarptautinė studentų diena yra lapkričio 17-oji, Šiaulių aukštųjų mokyklų studentai ją paminėjo anksčiau – lapkričio 15-ąją. Akademinis jaunimas miesto centre skanavo kareiviškos košės, klausėsi studentų atliekamų dainų ir muzikos, o vakare su moksleiviais susirungė protmūšyje.

Šventės metu prie „Centukų“ renginio dalyvius linksmino Šiaulių valstybinės kolegijos muzikos grupė „Studijozai“. Studentus sveikinęs Šiaulių miesto vicemeras Domas Griškevičius pabrėžė, kad buvimas studentu yra geriausias laikotarpis gyvenime. Šiaulių valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Danutė Valentienė Tarptautinės studentų dienos šventės tikslą apibūdino kaip akademinio bendrumo jausmo jautimą. Sveikinimo žodžius tarė Šiaulių valstybinės kolegijos ir Šiaulių universiteto studentų atstovybių prezidentės.

Renginio dalyviai buvo vaišinami šiltos arbatos puodeliu ir kareiviška koše, kuria pasirūpino Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Likusi košė iškeliavo į Šiaulių nakvynės namus – studentai nusprendė savo dėmesiu nudžiuginti šios įstaigos gyventojus.

Vakare Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko protmūšis tarp mokinių ir studentų – aiškintasi, kurie gudresni. Kaip dažniausiai būna tokiuose renginiuose – svarbiausia ne laimėjimas, o draugystė ir gerai praleistas laikas.

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“


Atgal