Tarptautinę studentų dieną pažymėjo pažindami vieni kitus

2017-11-21

Sveikatos priežiūros fakultete kasmet išskirtinai įdomiai minima Tarptautinė studentų diena. Kiekvienais metais šia proga vyksta įvairūs renginiai. Šiemet fakulteto bendruomenė visą savaitę siūlė pažinti profesijas.

Šį kartą Tarptautinei studentų dienai skirta visa savaitė. Kodėl? Anot savaitės renginių organizatorių, studentai dažnai daugiau žino apie savo studijų programą, tačiau apie kitas jų pačių fakultete vykdomas programas yra girdėję minimaliai. „Pažinkime vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva“ – toks šūkis kvietė dalyvius į veiklas. Visos savaitės dienos buvo skirtos skirtingoms studijų programoms – pirmadienis Socialiniam darbui, antradienis – Kineziterapijai, trečiadienis – Kosmetologijai, o ketvirtadienis – Bendrosios praktikos slaugai ir Burnos higienai. Būta ir dainų, ir šokių, ir sporto, įvairių praktinių užsiėmimų. Studentai drauge vaišinosi arbata, skanavo fakulteto kieme užaugusius obuolius. Penktadienį dėstytojai rinkosi į popietę, kurioje prisiminė savo studentavimo laikus. 

Vienas rimčiausių savaitės renginių – apskritojo stalo diskusija „Dirbantys studentai“, į ją susirinko Sveikatos priežiūros fakulteto studentai, dėstytojai, administracija. Studentai dalijosi patirtimi apie studijų ir darbo suderinamumą. Fakulteto administracija atliko tyrimą, kuriuo išsiaiškinta, kad nemaža dalis nuolatinių studijų studentų dirba ir sėkmingai studijuoja. Pasidžiaugta, kad SPF mokosi atsakingi studentai, kurie teikia prioritetą studijoms ir prie jų derina kitas veiklas, taip pat ir darbą. Renginio organizatoriai akcentavo, kad dėstytojai džiaugiasi aktyviais studentais ir skatina bendradarbiauti derinant mokslus ir darbą.


Atgal