Tarptautinė savaitė: nauji kontaktai ir bendrų darbų idėjos

2017-04-14

Balandžio 10–13 dienomis Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko 3-iosios tarptautinės savaitės renginiai. Sulaukta svečių iš Jungtinės Karalystės, Graikijos, Ispanijos, Turkijos, Latvijos, Portugalijos, Gruzijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Ukrainos.  

Tarptautinės savaitės tikslai – kurti tarptautinę mokymosi aplinką, dalytis gerąja patirtimi, didinti informuotumą apie partnerių institucijas ir mainų programas. Aptariamos tolesnio bendradarbiavimo galimybės: jungtinės studijų programos, bendri projektai ir strateginė partnerystė.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko bendras institucijų ir jų atstovų prisistatymas, vizito metu aplankyti abu – Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros – fakultetai. Didelio susidomėjimo sulaukė atviros paskaitos ir seminarai. Svečiai taip pat turėjo galimybę apsilankyti Fotografijos, Dviračių ir Šokolado muziejuose.

Visą savaitę vyko seminarai, paskaitos, mokslinėje konferencijoje „Verslas, studijos ir aš“ pristatyta daugiau nei 30 pranešimų. Darbas vyko dviejose sekcijose: vienoje iš jų kalbėta apie šiuolaikines tendencijas versle ir komunikacijoje, kitos sekcijos tema – specialistų rengimo problemos šiuolaikinėje verslo paradigmoje. Po konferencijos suplanuota svečių kelionė į Kryžių kalną, visų laukė bendras renginys neoficialioje aplinkoje – tarptautinė vakarienė. Jos metu svečiams įteikti dalyvavimą Tarptautinėje savaitėje liudijantys sertifikatai.

Paskutinę Tarptautinės savaitės dieną svečiai susitiko su Šiaulių valstybinės kolegijos katedrų, skyrių darbuotojais. Taip pat užsienio aukštųjų mokyklų atstovai kviečiami dalyvauti pažintinėje išvykoje į Žaliūkų malūną, kur jų lauks ir edukacinis užsiėmimas – duonos kepimas. 

Viešųjų ryšių specialistė
Urtė Drąsutytė

Atgal