Tapk studentu jau dabar!

2018-08-13

Papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas gali dalyvauti visi, iki šiol nespėję užsiregistruoti bendrojo priėmimo sistemoje lamabpo.lt ar tik dabar apsisprendę dėl būsimų studijų.  

Galimybių yra! Jeigu nespėjote į bendrąjį priėmimą, tačiau tebesvajojate rugsėjį pradėti aukštosios mokyklos auditorijoje, kviečiame atvykti į Šiaulių valstybinę kolegiją ir aptarti studijų čia galimybes. Stojantiesiems aukštoji mokykla siūlo 16 studijų programų: Bendrosios praktikos slaugą, Odontologinę priežiūrą, Kineziterapiją, Kosmetologiją, Informacijos valdymą. Socialinį darbą, Buhalterinę apskaitą, Gamybos ir logistikos vadybą, Įmonių ir įstaigų administravimą, Informacinių sistemų technologiją, Multimedijos technologijas, Automatikos ir elektros inžineriją, Automobilių techninį eksploatavimą, Autotransporto elektroniką, Statybą ir Transporto logistikos technologijas.

Rugpjūčio 13 d. prasidėjusiame papildomame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas galima pretenduoti į likusias laisvas 4909 valstybės finansuojamas vietas ir 93 studijų stipendijas koleginėse studijose. Papildomo priėmimo prašymai teikiami iki rugpjūčio 17 d. 15 val., sutartys pasirašomos rugpjūčio 22–23 dienomis. Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 21 d. iki 12 valandos.

Šiame etape prašymus gali registruoti ir tie asmenys, kurie pagrindinio priėmimo metu savo prašymų nebuvo užregistravę Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Papildomame priėmime asmuo, jau sudaręs valstybės finansuojamą studijų sutartį su aukštąja mokykla arba gavęs studijų stipendiją, gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą. Jeigu stojantysis pagrindiniame etape sudarė valstybės nefinansuojamą studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo ar nepriėmė jokio kvietimo studijuoti, gali pretenduoti tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija ar be jos.

Taip pat vis dar galima konsultuotis dėl tiesioginio priėmimo į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Laisvų vietų kol kas yra visose studijų programose, tiek valstybės finansuojamose, tiek nefinansuojamose vietose.

Šių metų naujiena – negrąžintinos stipendijos studentams, kurie planuoja savo ateitį kurti Šiauliuose. Asmenys, pasirinkę studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, pasirašę keturšalę bendradarbiavimo sutartį ir paramos sutartį, susitarę su būsimu darbdaviu dėl 3 metų trukmės įdarbinimo pagal įgytą kvalifikaciją, pretenduoja į miesto savivaldybės stipendiją. Daugiau informacijos apie jaunimo rėmimo programą galite rasti čia: http://bit.ly/Savivaldybes_parama. Tikimasi, kad toks valdžios ir švietimo įstaigų pasiūlymas, kurį drąsiai galima vadinti nuoseklaus ir tikslingo bendradarbiavimo rezultatu, sudomins jaunimą, svajojantį dirbti Saulės mieste.

Jeigu abejojate dėl savo galimybių įstoti ar nerandate atsakymų į jums ramybės neduodančius klausimus, kviečiame atvykti į ŠVK Priėmimo tarnybą, konsultuotis telefonu ar el. paštu. Kolegijoje kiekvienu atveju ieškoma individualaus sprendimo, siekiama sudaryti kuo palankesnes sąlygas studijuoti norinčiam žmogui.

Priėmimo tarnyba, stojančiųjų konsultavimas
el. p. priemimas@svako.lt
tel. (8 41) 52 50 51, (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114
Šiaulių valstybinės kolegijos Centriniai rūmai, Aušros al. 40
Darbo laikas: 9–16 val., išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas


Atgal