ŠVK studentams – „Ignitis grupės“ stipendijos

2022-09-29

Energetikos studijų kryptis atveria itin plačias galimybes karjerai ir, ne mažiau svarbu, – įgalina prisidėti prie esminių pokyčių. Baltijos regione pirmaujanti energetikos ir atsinaujinančios energijos bendrovė „Ignitis grupė“ siekia paskatinti studentus įsitraukti kuriant tvarios ateities pagrindą – išmanią ir modernią žaliąją energetiką.

„Ignitis grupė“ siekia skatinti strateginėms verslo kryptims svarbių studijų krypčių patrauklumą ir populiarumą.

Pirmo kurso studentai, studijuojantys Šiaulių valstybinės kolegijos Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programoje nuolatine forma, kviečiami teikti paraišką „Ignitis grupės“ skiriamai stipendijai gauti: https://bit.ly/Paraiska_IgnitisSVAKO2022.

Kilus klausimams, studentai kviečiami susisiekti su Verslo ir technologijų fakulteto dekane dr. Ingrida Vaičiulyte, el. p. i.vaiciulyte@svako.lt, tel. (8 41) 52 50 95, 208 kab. (Aušros al. 40).

Atrinkti studentai 10 mėnesių gaus 300 Eur dydžio mėnesinę stipendiją (nuo 2022 m. rugsėjo mėn. iki 2023 m. birželio mėn.).

Atrenkant kandidatus stipendijai gauti, pirmenybė teikiama:
– studentams, kilusiems iš regionų (t. y. kitų nei Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ar Šiauliai Lietuvos miestų ir vietovių);
– didesnį konkursinį balą surinkusiems studentams;
– vykdantiems projektinę ar savanorišką veiklą, susijusią su energetikos sritimi.

Stipendijos negali gauti studentai, kuriems paskirtos kitos vardinės ar tikslinės stipendijos. Taip pat stipendija negali būti paskirta studentams, artimos giminystės ryšiais susijusiems su „Ignitis grupės“ valdymo ir kitų kolegialių organų nariais.

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į ateities energetikos kūrimą.

Studentai, moksleiviai ir visi tie, kurie domisi Lietuvos energetika, kviečiami geriau pažinti šį sektorių.

Sužinokite daugiau apie #EnergySmartSTART | programa ir prisijunkite kuriant energetiškai sumanų pasaulį!
 


Atgal