ŠVK studentai svarsčių kilnojimo varžybose iškovojo II vietą

2018-11-26

Lapkričio 21 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės svarsčių kilnojimo varžybos.

Sporto renginyje dalyvavo Vilniaus technologijų ir dizaino, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Kauno technikos, Klaipėdos valstybinės, Kauno, Vilniaus ir Šiaulių valstybinių kolegijų komandos.

Komandų nariai, suskirstyti į 8 svorio kategorijas, varžėsi stūmimo ir rovimo rungtyse. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų kolegijos komanda bendroje įskaitoje iškovojo II vietą. Čempionais tapo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, o bronzos medaliais pasipuošė Kauno technikos kolegijos sportininkai.

Atskirose svorio kategorijose mūsų kolegijos studentai iškovojo taip pat iškovojo medalių:
•    Svorio kategorijoje iki 63 kg pirmoji vieta – Benas Blovieščius (TLT18);
•    Svorio kategorijoje iki 78 kg trečioji vieta – Deividas Lučinskas (AEI17);
•    Svorio kategorijoje iki 95 kg antroji vieta – Raimondas Gaižauskas (S17);
•    Svorio kategorijoje iki 105 kg antroji vieta – Eugenijus Petravičius (IGLV18);
•    Svorio kategorijoje daugiau nei 105 kg antroji vieta – Jonas Petrauskas (S17), trečioji vieta – Vytas Petrauskas (S17).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.