ŠVK stalo tenisininkės iškovojo II vietą

2023-11-09

Lapkričio 8 d. Vilniaus kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės stalo teniso varžybos.

Į finalines varžybas atvyko Šiaulių valstybinės kolegijos, Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei Kauno technikos kolegijos merginų ir vaikinų stalo teniso komandos.

Mūsų kolegijos merginos po įnirtingų kovų, tik 1 tašku nusileidusios Vilniaus kolegijos tenisininkėms, iškovojo II vietą ir džiaugėsi sidabro medaliais. Trečioje vietoje liko Kauno kolegijos merginos.

ŠVK merginų stalo teniso komandoje žaidė Audronė Bagūnaitė (OKR21), Kamilė Bronušaitė (SD21), Miglė Blėdytė (BPS22) ir Nerilė Dikšaitė (KNZ22).

Vaikinų stalo teniso komanda neatsilaikė prieš labai stiprius varžovus ir liko IV vietoje. Pirmąją vietą iškovojo Kauno technikos kolegija, antrąją pelnė Vilniaus kolegija, treti liko Kauno kolegijos stalo tenisininkai.

ŠVK vaikinų stalo teniso komandoje žaidė Laisvūnas Pranciulis (MT21), Gediminas Stripinis (KNZ23) ir Julius Momkus (AE22).

Sportininkus sveikino ir apdovanojo Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė dr. M. Žukauskienė ir buvęs Vilniaus kolegijos direktorius G. Bražiūnas.

Studentus varžyboms ruošė Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.