ŠVK stalo tenisininkės iškovojo aukso medalius

2021-10-28

Spalio 27 d. Vilniaus kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės stalo teniso varžybos.

Į finalines varžybas atvyko Šiaulių valstybinės kolegijos, Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei Kauno technikos kolegijos merginų ir vaikinų stalo teniso komandos.

Mūsų aukštosios mokyklos merginos įnirtingose kovose iškovojo pirmąją vietą ir džiaugėsi aukso medaliais! Antrąją vietą pelnė Kauno kolegijos stalo tenisininkės, Vilniaus kolegijos merginos liko trečioje vietoje.

ŠVK merginų stalo teniso komandoje žaidė Audronė Bagūnaitė (OKR21), Kamilė Bronušaitė (SD21) ir Erika Rimša (GLV19).

Vaikinų stalo teniso komandai situacija susiklostė itin apmaudžiai – ji atsiliko tik vienu tašku ir todėl liko be medalių. Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, antrąją – Kauno technikos kolegija, treti buvo Kauno kolegijos stalo tenisininkai.

ŠVK vaikinų stalo teniso komandai atstovavo Laisvūnas Pranciulis (MT21), Bronislovas Gecevičius (ISD19) ir Ugnius Kučinskas (S19).

Studentus varžyboms ruošia kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.