ŠVK sportininkų įspūdžiai iš tinklinio varžybų

2022-04-14

Balandžio 13 d. Kauno kolegijos sporto salėje vyko XXII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių vaikinų A grupės tinklinio varžybos.

Į finalines varžybas pateko Kauno kolegija, Vilniaus kolegija, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei Šiaulių valstybinė kolegija.

Pernai Šiaulių valstybinės kolegijos sportininkai tapo B grupės nugalėtojais, todėl šiemet turėjo galimybę varžytis A grupėje. Su visais varžovais mūsų aukštosios mokyklos atstovai kovojo kaip lygūs su lygiais, bet vieno iš pagrindinių žaidėjų trauma šįkart neleido iškovoti medalių.

Ačiū komandai už gražų žaidimą ir kovą iki paskutinių akimirkų!

Čempionais tapo Kauno kolegijos tinklininkai, antrąją vietą iškovojo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, trečiąją – Vilniaus kolegijos komanda.

ŠVK komandai atstovavo Domantas Grimas (ATE20), Arnas Chadzevičius (KNZ20), Laurynas Limša (GLV20), Alojan Varužan (OKR21), Dominykas Šlipaitis (ATE21), Armandas Vaičekavičius (ATE21), Laisvūnas Pranciulis (MT21), Karolis Rudnickas (TLT19) ir Arnas Milevičius (TAV20).

Komandą treniruoja ir varžyboms ruošia Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.